Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit lehet tenni, ha a fölöttün...

Mit lehet tenni, ha a fölöttünk lakó család gyerekei folyamatosan rohangálnak és remeg még a csillár is?

Figyelt kérdés
A fölöttünk lakó családban van 2 gyerek, akik folyamatosan fel-alá futkosnak, és valószínűleg téglák vannak a lábaikra kötözve, mert olyan szintű zajt csapnak, hogy a holtakat is felébresztik. Nem is zaj, inkább morajlás. Rendesen remeg a fal.

2021. jan. 31. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Megkérni őket, hogy ne tegyék.
2021. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tényleg! Komolyan? Nahááát! Erre nem is gondoltam! Húú, egy teljesen új világ nyílt most meg előttem. Várj, meg is kérem őket.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Nem jött be...

"gyerekek, játszanak, nem tudunk mit csinálni velük"

2021. jan. 31. 18:33
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Akkor kihívnám a gyerekeket, és velük beszélnék. Ezek a szülők semmire sem alkalmasak.
2021. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Csendháborítás

éjszaka 30 decibeltől, nappal 40 decibel.

Felveszed, kihívod a rendőrséget, és kaphatja a 5-150ezres bírságot.

És nincs kibúvó. Nem létszükséglet a rohangálás és a falak vastagsága sem mentség

2021. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Kerdezo. En tenyleg megertelek. Harom lakasban husz even at nem volt nyugodt pillanatom. Es a panel kevesbe volt zajos, mint a budai levalasztott villa.

Sajnos sajat tapasztalat, hogy letagadtak, szomszedok nem voltak hajlandok segiteni. A gyerekek mar lediplomaztak, ez lett a vege.

Tenyleg egyutterzek, de nincs basszus megoldas.

2021. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Kizártnak tartom, hogy tégla lenne a lábukon. :))))

Javaslom feltérképezni a következőket: van-e szőnyeg a lakásukban, viselnek-e puhatalpú papucsot a gyermekek. Ez a kettő ugyanis tudja tompítani a zajt, és megkérhetitek, hogy ezeket pótolják, ha nincsenek. Nem biztos, hogy megteszik, de egy próbát megér.

Abban sajnos egyetértek, hogy gyerekek, játszanak, egy bizonyos szinten túl nem lehet őket csendre inteni. Emiatt pl tök boldog vagyok, hogy az első, halál nyugis gyerekünk 1 éves korában elköltöztünk a panelból. Azóta olyanok vagyunk, mint egy vízilócsorda, csak már senkit nem zavarunk vele. :D

Amúgy meg valszeg a házatok szar, nincs benne szigetelés, ezen meg segíteni nem nagyon tudsz max költözéssel.

2021. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Az én szomszédom egy 4 tagú család és éjjel 4 től 530 ig ugatott a kutyájuk. Folyamatosan. Nem voltak képesek kimenni.

Feljelentettem.

Érdekes azóta 2 perc alatt ők is felébrednek és rászólnak.

Szóval csak egy kis biztatás kell a szülőknek és meg fogják oldani.

2021. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Én 3 évig bírtam az előző helyen, majd költöztem (kicsit korábban, mint egyébként szerettem volna). Azóta élvezem a legfelső emelet nyújtotta előnyöket. :-)
2021. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Áldozz rá pár éjszakát, menj fel óránként, csengess be, hogy jól vannak-e, mert furcsa zajt hallottál tőlük, meg ilyesmi indokokkal. Talán rájönnek, hogy rá lehet szólni a gyerekekre.

Azért a folyamatos rohangálás túlzásnak tűnik, mit takar ez, délután 2-től, este 10-ig, vagy hogyan?

2021. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen én is arra gondoltam hogy add vissza nekik éjszaka. Hidd el neg lesznek nevelve a gyerekek :)
2021. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!