Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Befizethetem így a számlát,...

Befizethetem így a számlát, jó így?

Figyelt kérdés
Számlák a tulajdonosnak mennek. Ő lefényképezi és én fizetem be átutalással. A csekken lévő számlaszámra utalom az összeget. Közleménybe a befizetésazonosítót írom, meg a tulajdonos nevét.

2021. febr. 9. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem lenne egyszerűbb ha a tulaj befizetné mondjuk simple-val a csekkről, és te a tulajnak utalnád az összeget?
2021. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig így volt. Volt a telefonján a szolgáltatónak az applikációja és azon keresztül fizette, csak új telefonja van és nem tud belépni. Nem nagyon ért az ilyenekhez. Meg külföldön lakik, nem is foglalkozik vele.
2021. febr. 9. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Külföldre postáz magyar szolgáltató csekket?...
2021. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Elég a közleménybe a csekken lévő azonosítót beírni, a tulaj neve nem kell. Vagy ha van a csekken QR kód, az icsekk alkalmazással is be tudod fizetni. Akár ő is.
2021. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!