Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Főbérlőként mennyire tekinted...

Főbérlőként mennyire tekinted hátránynak, ha a lehetséges bérlő jelöltnek van egy nyuszija?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy panellakásról van szó. A kisállat szobatiszta, "jól nevelt", de mégiscsak rágcsál. Kinek mennyire lenne probléma, ha mondjuk a bérlő minden más szempontból megfelelő lenne?

2021. febr. 11. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy bútorozatlan albérletben sok kárt egy nyúl nem tud csinálni, úgyhogy nem lenne probléma. Amúgy is 3 havi kaució, plusz lakás állapotának dokumentálása fényképekkel mindkét részről aláírva nekem alap.
2021. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Semennyire. Mert egy nyuszi milyen pusztítás tudna végezni? Az ember pusztít.
2021. febr. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk például az egyik szobában egy egészen drága padlószőnyeg van. Többek között szőrös állatot ezért sem engedünk az albérletbe. A nyúl ezen kívül büdös tud lenni. Ez ugyan a gazdától függ, de ismeretlenül nem lehet megítélni mennyire trehány ilyen szinten. ugyanakkor a szőre allergizálhat, ami későbbi kiadásnál probléma lehet.
2021. febr. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

Nem jelent problémát, ha az illető tisztán tartja. Nekünk tengerimalac van, sötét szőnyegek is vannak a lakásban, a malac pedig fehér, de tiszatsag van, és 6 év alatt meg soha senki nem érzett nálunk "állat"szagot.


Viszont egy mókás, cuki jószág (a nyuszi is). Tehát engem nem zavarna.

2021. febr. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Hozzám nem jöhetne. A rágás, a vizelet és az állatszag miatt sem, no meg azért sem, mert sokan allergiásak a nyúlszőrre.
2021. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem engedném, a nyúl nem az illatáról híres. Nem, akkor sem megy el a szaga, ha rendszeresen tisztítják.
2021. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Nekem mindegy, ha rongál valamit akkor a gazdija kifizeti és kész.

(Beköltözés előtt fotókkal dokumentáljuk akár mindketten az állapotokat.)

2021. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Dolgoztam olyan munkahelyen, ahol gyógyszerellenőrzéshez volt állatház nyulakkal. Amikor kiköltöztették őket és másfajta munkát végeztek ott, a festések dacára elviselhetetlenül érezhető volt az állatszag.
2021. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Szobatiszta nyúl csak plüssben van.
2021. febr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Kizaro ok.
2021. febr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!