Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 29 évesen haza jöttem Angliábó...

29 évesen haza jöttem Angliából, hogy vissza menjek az egyetemre. 4 évet éltem kinnt, szépen félre tudtam rakni, de azért rendesen felálltam a székből az albérlet árak láttán, főleg hogy Londonban az ár azonos.. Hát ez mi?!

Figyelt kérdés

Egyetemet végeztem, de hobbi szak volt. Már akkor is külön éltem Pesten, de akkor ismerősnél és olcsó is volt a szoba. Utána kimentem Angliába, rendezvényeken dolgoztam, közben ha nem dolgoztam, tanultam otthon, most pedig itthon programozóként dolgozok és jövőre vissza megyek az egyetemre programozást tanulni (elte-programtervező informatikus, esti - c szakirány), Szüleimhez jöttem vissza jelenleg (1 órára Pesttől), s terveztem hogy most felköltözök Pestre, de várok míg az egyetem elkezdődik. Ezek az árak hihetetlenek. Kinnt a minimál bér éppen 500e nettó forint. A garzon, ami ráadásul nem kicsi, Londonban 160eFt(400 font)


[link]


Az itteni albérlet árával azonosak. Hasonló albérletet körülbelűl annyiért találnál Budapesten. Szóval igen, kicsit most hátast dobtam. Nem is igazán kérdés ez, csak ki szerettem volna írni magamból. Tudom, hogy vissza megyek külföldre, Amerika vagy Ausztrália akár Kanada, vagy Anglia.. Ki tudja még, de biztos nem itthon... Ezek az árak, ilyen minimálbérrel.. Pofátlanság ne továbbja. Akit megzavartam, elnézést kérek.


További szép estét nektek!


2021. febr. 23. 21:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szoba! Nem lakás.
2021. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
91%
Gumicsont kamukérdés!
2021. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
2021. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Kedves első,


Figyelmedbe ajánlom a jobb fennti lehetőséget az oldalon, ahol láthatod "Studio to rent" - Ez magyarul annyit jelent, garzon.

2021. febr. 23. 21:44
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
"Greater London". Vagyis a belváros legalább másfél óra. Ezt egy hatvani vagy tatai garzonnal hasonlítsd össze, ne pestivel.
2021. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
99%

Ott van h doubke bedroom, de shared kitchen stb stb


Tehát közös konyha stb.


Kint voltál 4 évig és egy ilyen egyszerű hirdet3st se éftesz meg? Kamu vagy!

2021. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

5. Na ja, ez meg a másik.....


Tipikus troll, csak uszítani jött ide. Még angolul se beszél...😂😂😂

2021. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
0%
6: Ezt hol olvasod? Én nem látom ezt a szöveget.
2021. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Pgdwn a képek alá...
2021. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
6# és 7# Na jó, igazatok van. Az alsó részt valóban nem olvastam el :DD De akkor minek raknák oda a studio-t oda jobb fennt xDD Egyébként Greater London 11 perc kocsival a belvárostól. Személy szerint én 500 fontot(200e) forintot fizettem egy studioért 25 percre a belvárostól.
2021. febr. 23. 21:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!