Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 8.ker népszínház utca milyen...

8.ker népszínház utca milyen környék?

Figyelt kérdés
A lakás nagyon jó egy egyszobás garzon és a ház belül kamerázott meg felvan újítva

2021. febr. 25. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Hááát, oda biztosan nem költöznék.
2021. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ. A Népszínház u. nem olyan rövid. Az első fele, a Blahához közelebb még mindig nem a legjobb, de a Köztársaság (bocsánat, II. János Pál Pápa) térnél lévő része, mióta felújították a teret, és rehabilitálni kezdték a környéket, a Kenyérvágó utcát, Vay Ádám utcát, stb. nem olyan rossz.

Igazából:

-Blahától a Nagy Fuvaros utcáig (tér sarka) továbbra sem túl jó.

-Nagy Fuvaros utcától a Teleki tér sarkáig egész tűrhető.

-Teleki tér mellett viszont ismét borzalom a környék, főleg a Dobozi u., Szerdahelyi u.

2021. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Én nem költöznek a 8. kerületben sehova
2021. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez a népszínház utca 49 lenne fent a 3. Emeleten egy kislakás, esetleg erről a ház számról valakinek van tapasztalata?
2021. febr. 25. 11:29
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha biztonságban akarod érezni magad és nem akarsz minden este drogdílereket és halálraverést hallgatni akkor ne költözz oda. Biztonságosabb helyeken is vannak ilyen jó még még jobb lakások
2021. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jól ellátott környék..közel a metro, szemben a Török áruház, előrébb egy Tesco, rengeteg gyorsételes, kisbolt, nagybolt Teleki téri piac. Sajnos néha el kell menjek a törökökhöz vásárolni, hát mit mondja ...az utca egy igazi élmény...szarban fetrengő emberek, ordítozó cigányok, kezelhetetlen kisgyerekek, parkolóhely sehol. Amúgy a testi örömöket pik-pak kiszolgálja akár hamvas fiatal, de idősebb is..bármelyik nemből.


Nos élvezd a környék örömeit. Bátran. Nagy kalanba vágsz.

2021. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, a Teleki tér környéke éjszaka rettenet. Ha férfi vagy, kellően sportos, kigyúrt, akkor kalandra fel! Ha lány.... hát, akkor nagyon lebeszélnélek róla.
2021. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak rosszat tudok mondani róla, szóval még a nagy kigyúrt kopaszokba is beleköthetnek, ha sokan vannak.
2021. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Figyu, én lassan egy éve költöztem ide, blahához közel eső részére. Azon kívül amit bármelyik körúti megálló környékén tapasztalsz, sok extra nincs. Nem fognak megkéselni, agyonverni, kirabolni és megerőszakolni, csak akkora eséllyel mint bármelyik belvárosi részén pestnek. Igen, teli van cigányokkal, igen én is rühellem őket de ezen kívül semmi extra, laktam már rosszabb környékén a 8. kerületnek.
2021. febr. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
45%
Én 10 évig jártam arra dolgozni. Szerencsére velem nem történt semmi. Pedig hajnalban jártam sokszor. Blahahoz közeli részén, mondjuk bentebb nem mernek menni sötétedés után...szóval engem nem ért semmilyen atrocitás de több embert leszurtak a munkahelyem előtt, illetve verekedések mindennaposak, ordibalas ilyesmi.
2021. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!