Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki szokták venni LÁNYOK / NŐK...

Ki szokták venni LÁNYOK / NŐK azokat az albérleteket, amiket a férfi tulaj szexért cserébe hirdet?

Figyelt kérdés
Van erre tényleges piaci igény, vagy nekem hihetetlen, hogy kellenek ezek valakinek?

2021. febr. 28. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Van erre igény...
2021. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Hol van ilyen hirdetés?
2021. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 nem konkrétan így hirdetik a szobákat, házakat:D van egyfajta sablon szöveg, ami alapján ki tudod szűrni a hirdetéseket
2021. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%
Ezt azok a lúzerek csinálják akik másként nem jutnak puncihoz!
2021. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
91%
Most gondolj bele. Néha 20 perc-1 órára odadobod a puncid, ami alsó hangon havi 150 ezres költséget levesz a válladról. Akinek van ehhez gyomra annak nagyon megéri. Én inkább a bérbeadót nem értem. Egy átlag nő helyett ebből egész minőségi, szép, a dolgát jól végző prostihoz lehetne járni
2021. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

"prostihoz lehetne járni"


Hülye lenne, amikor válogathat a felkínálkozó egyetemista csajok között.

2021. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
35%
Én is befogadnék ilyen csajt!
2021. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha van is ilyen kretén nő, akkor az nagyon "alsó polcos". Pontosan tudom, hogy ezek a tulajok valami fasza 20 éves csajra vágynak, akik kb. a szexrabszolgáik lesznek egy havi 50 ezer forintos szobáért, de ha valaki a testéből akarna élni, akkor ezerszer jobb és többet fizető módok vannak erre. Pl. ezt már lehet neten is csinálni (Onlyfans, Patreon, webcam oldalak) vagy szimplán elmegy prostinak és 2 dugással megkeresi azt a pénzt, amiből kivesz egy olyan szobát, amiért a tulaj napi szinten reszelgetné.
2021. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A netes oldalak előbb utóbb szivárognak, onnan meg elindul a lebukás sorozat. Ha a rosszlányokra teszi fel magát rövid időm bellül szintén tudni fogják mivel foglalkozik. Ha ezeket valaki lementi később fel tudja használni ellene (pl: kap egy jól fizető munkát és egy munka társa rátalál a képeire). Átlagba 15-25000-et kérnek, tehát egy 160+rezsis albérlet 200000 körül van összköltségbe havonta. Ez átlag 10 alkalom a csajnak, és évete 1 faszival csinálni jobban hangzik, mint évi ~120 különbözővel.

Ez így diszkrét, nem találják meg stricik, mert ugye "védelemre" lesz szüksége, így az évi ~120-ból könnyen lesz 150-200. És még ott van az a verzió amikor a védelmező meghatározza mennyit kell neki havonta fizetni, előfordulhat, hogy az évi 150-200-ból a sokszorosa lesz idővel.

márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!