Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Megpróbálom a lehetetlent?!...

Csakegykérdés35 kérdése:

Megpróbálom a lehetetlent?! Van Nyíregyházán olyan egyedülálló Fiatal anyuka aki albérletbe szeretne menni?

Figyelt kérdés
Fiatal anyuka vagyok egy 2 éves kislánnyal, mivel egy fizetésből nehéz lenne fenntartanom egy albérletet, gondoltam megpróbálom hátha lenne egy ugyan ilyen problémával küzdő anyuka akivel tudnánk közösen kivenni egyet. Ha magadra ismertél várom válaszod! :)

2021. márc. 17. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Az hagyják, hogy van-e ilyen anyuka, a kérdés, van-e olyan tulajdonos, aki kiadja két kispénzű egyedülálló anyukának a lakását...
2021. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem lenne sokkal különb annál ha egy pár költözne két gyerekkel:)
2021. márc. 17. 11:03
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Drukkolok neked, hogy sikerüljön. Tapasztaltam, hogy az albérletkeresés mennyire kemény dió, ha van gyerek, sok helyen hallani sem akarnak az emberről, meg ugye általában 1-2 havi kauciot kérnek előre.
2021. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom, a kaució számomra nem lenne gond. Köszönöm szépen!!:)
2021. márc. 17. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Ez igen szép volt egyes gratulálok szar lehet ilyen megkeseredett lélekkel élni....
2021. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen igaza van, ez nem jótékonysági intézmény, hanem üzlet.

Ha az egyik bérlő pattan, a másik nem fogja tudni fizetni a bérleti díjat, de a gyerek miatt ki se lehet egyhamar lakoltatni. Csak a baj lenne velük.

2021. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mindentudó99 ***** válasza:
50%
Mi baj az egyes válasszal csak a valóságot îrta le nem bunkó módon!
2021. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Szia, szerintem kiragaszthatnál egy hirdetést egy nyíregyházi anyaotthonban :)
2021. márc. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2021. márc. 17. 18:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!