Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit javasoltok és hogyan...

Mit javasoltok és hogyan lehet hangszigetelő táblát elhelyezni az albérletben a be és ki szűrődő zajok ellen?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk egy albérletbe és a bejárati ajtó feletti üveglap, olyannyira vékony, hogy tisztán behallatszik minden a lakásba és ki is. A közvetlen szomszédban is ugyanez van, ezért totál athallani sok mindent ha egy kicsit magasabb hangvételen folyik egy beszélgetés. Néztem ilyen habszivacsos táblákat hátha segítene, de azokat felkell ragasztani vagx hogyan? Tudtok esetleg valami tippet adni ez ellen mit lehet tenni? Tudom hogy ilyen a panel élet de konkrétan a nem lehet semmi magánélet mert simán kihallatszik. Mit lehet még tenni? Tojástartókat felszerelni?

2021. márc. 22. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szivacs, tojástartó sz@rt se ér.

Neked valamilyen szálas szigetelés kell. Pl. ilyesmi: [link]

Talán még a parafa is segíthet de nagy csodákat ne várj ha az ajtó nem szigetelt.

2021. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám az autókhoz kapható hangszigetelő lapot ráragasztani az üvegre. Ezek állítólag elég jó hangszigetelők az mellett, hogy vékonyak is.
2021. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!