Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha a lakótársad bele beszélne,...

Ha a lakótársad bele beszélne, hogy milyen kaját eszel, vagy ha nem tetszik neki valami és beszólással szarkasztikusan közli, mit lépnél?

Figyelt kérdés

Ma is vettem dobozos kaját boltban, mert nem volt munka után energiám még főzni így hát elkezdtem azt enni. Ő ott ült szintúgy az asztalnál a konyhában, és elkezdett kötekedni, hogy miért nem főzök, meg hogy miért rágok ilyen hangosan és undorítóan (halkabban nem tudok enni, és más sose tette szóvá). Ha ő a tányérját nem mossa el, és otthagyja retkesen az asztalon, és szóvá teszem neki, akkor rögtön meg tudja magyarázni. Ő semmit nem ismer el.


Gondolom a költözést választanátok, de arra vagyok kíváncsi, hogy hirtelen hogy reagálnátok le, mit mondanátok neki?


Felesben fizetjük, és egy munkahelyen dolgoztunk együtt anno három hetet. Covid miatt hirtelen ez az opció jött, hogy hozzá költözzek.


23 éves fiúk vagyunk.



2021. márc. 29. 21:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és sokszor b***megozik nekem is, és másnak is akit ide hozok. Legyen az lány, vagy fiú. Úgy tűnik eléggé neveletlen, így együtt élve vele. 5 hónapja lakunk együtt lassan.
2021. márc. 29. 21:10
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert bunkó és rajtad éli ki a nyomorult frusztrálcióját.

Vagy költözöl, vagy elviseled amig együtt laktok, vagy kerdezd meg mi baja, mért ilyen paraszt veled.

2021. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!