Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Meddig éltetek albérletben?

Meddig éltetek albérletben?

Figyelt kérdés
Utána hova tudtatok menni?
2021. ápr. 7. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

vannak akik egész éeltüket bérlakásban élik le



Nincs ebben semmi különleges


Max annyi hogy míg nyugaton azért élnek bérlakásban mert igy mobilisebbek, illetve nincs igényűk egy saját lakásra, addig nálunk rengetegen albérlatben ragadnak mert nem tudnak összeszedni anyni pénzt se hogy egy lakás hitel önrészét állni tudják

sajnos ez van


Amugy tök mindegy hogy béreled a lakást amiben laksz vagy a sajátod, a lényeg hogy bírd anyagilag és jól érezd magad a lakásban

2021. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

32 vagyok, lassan 10 éve élek albérletben.


Első pár évet még szobatárssal töltöttem egyetem mellett.

Majd önállóan béreltem szobát. És végül 30 évesen kivettem teljes lakást.


Tervezek sajátot venni hitellel, amolyan "első lakást".

2021. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

8 évig laktam albérletben, előtte 5 évig kollêgiumban.

Miután férjhez mentem, vettük közös lakást, hitelből.

2021. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
4 évig éltem albérletben. 2-t lakótársakkal, 2-t a férjemmel. Tavaly év végén fele önerő-fele hitel megoldással tudtunk házat venni. Az albérletezés előtt sok sok évig kollégista voltam (gimi és egyetem).
2021. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Két évig éltem kollégiumban úgy, hogy ebből a másodikban már dolgoztam főállásban, aztán másfél évig lakótárssal albérletben (szobát béreltem), majd másfél évig a párommal, aki mostmár a férjem. Szóval ha csak az albérletet nézem, akkor három évig. Utána a férjemmel minimális önerővel vettünk egy lakást. Mostmár 3,5 éve, akkor még viszonylag pont jó áron. Egy picit vakmerő húzás volt, minden fillérünk elment rá, de így utólag már azt mondom jól döntöttünk.
2021. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!