Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Elutasították a lakcímbejelent...

Elutasították a lakcímbejelentési kérelmemet. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Online próbáltam tartózkodási helyként bejelentkezni az albérletbe, ahol lakom. A tulaj tud róla és hozzájárult, igazolásként a bérleti szerződést töltöttem fel. Azzal az indokkal utasították el, hogy a dokumentumon nincs "azonosításra visszavezetett dokumentum-hitelesítés" illetve csak az egyik tulajdonos írta alá. A hitelesítés valóban nem volt meg, viszont tudtommal a bérleti szerződésen elég, ha csak az egyik tulaj szerepel. Mit tudok most tenni? Beadhatom újra a kérvényt ugyanarra a címre?

2021. máj. 31. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Hívd fel őket, mit tehetsz, de szerintem miért ne lehetne. Ügyfélkapun keresztül lehet hitelesíttetni.
2021. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tanúk névvel lakcímmel?
2021. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen. 2 tanú, névvel, lakcímmel.
2021. máj. 31. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak elégnek kellene lennie. Írásba kell kérni az elutasítást, akkor morognak egy kicsit és bejegyzik a lakcímet.
2021. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első hozzászóló tanácsát követve, hitelesítés után újra beadtam a kérelmet. Az elsőnek 9 nap átfutási idő kellett, ebből 5 (!) arra, hogy megérkezzen az elutasító email (!!). Tudósítok, ha van valami további történés
2021. máj. 31. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj be szemelyesen
2021. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!