Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Akik felmondták tavaly március...

Akik felmondták tavaly március körül az albérletüket, visszaköltöztetek már Budapestre?

Figyelt kérdés
Simán ment a visszarázódás, könnyen találtatok jó albérletet? Vagy vidékről/otthonról, homeofficeból dolgoztok továbbra is?
2021. jún. 9. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg lehet HO.
2021. jún. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt látom, hogy a pandémia kicsit átalakította cégek hozzáállását a home office-hoz. Voltak és maradtak nagyon-nagyon HO ellenes cégek, de ők már tavaly nyár elején visszarendelték a dolgozóikat. Viszont a cégek nagy részénél, ahol bevált a HO, elgondolkodtak a folytatáson. Tavaly tavasszal a férjemnek is, nekem is egyik pillanatról a másikra rendelték el a HO-t. Csütörtökön este munka után csörgött a telefonunk, hogy másnaptól HO, ne menjünk be. 2 különböző cégnél vagyunk. Viszont mindkét cégnel bevált a HO. Azóta se hívtak minket vissza. A férjeméknél szó se esik róla, hogy visszamennének. Nálunk kimondták, hogy már olyan nem lesz, hogy mindennap mindenki bemenjen az irodába.Most szándékoznak felére csökkenteni az irodát, amit a cég bérel. Időnként majd be kell menni, de még a főnökség se tudja, milyen rendszerességgel rendeljenek be minket. Én azt látom sok cég vmilyen formában meg fogja tartani a HO-t. Az az érzéssm,még sokan nem tértek vissza Budapestre, és egy részük nem is fog. Sokkal elterjedtebb lett a HO a cégek gondolkodásában is, már sokkal természetesebb, mint előtte.
2021. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 9 hónapig bírtam otthon a szüleimmel és januárban visszaköltöztem, pedig nekem tényleg egész normális, jó családom van. Csak apum egy kicsit patriarcha hozzáállású és nagyon meg akarja mondani mindenkinek, hogy hogy élje az életét, ezért voltak köztünk súrlódások a folyamatos otthonlétem alatt.


Viszont 9 hónap alatt is a nettó 450 ezremből 350 ezret félre tudtam tenni amíg otthon laktam, szóval megérte. Pesten 130+rezsiért találtam albit, sajna így annyit már nem tudok, mint korábban, viszont maradt a HO, szóval más dolgokra kevesebbet költök, mint régebben.

27/F

2021. jún. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!