Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tartozkodasi hely bejelentese...

Tartozkodasi hely bejelentese mennyi idot vesz igenybe? Fogok kapni uj lakcimkartyat?

Figyelt kérdés

Most intezzuk online a tartozkodasi helyem bejelenteset.

El kene mennem a helyi korzeti orvoshoz, mert kene egy beutalo. Fogorvoshoz is szeretnek menni mert kicsit faj a fogam. Ezeket mielobb szeretnem elintezni.

Szerintetek mennyi ido mulva intezhetem el ezeket az ugyeimet? Mindketto surgos lenne, de mindkettohoz bejelentett lakcim kell.

Elore is koszonom a valaszokat. :-)



2021. jún. 19. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
A lakcímkártya azonnali. Szóval amikorra időpontot kapsz okmányirodába (vagy bemész és kiállod a sort). Menj oda előre, kérj kitöltendő papírt hozzá, és akkor azt sem helyben kell.
2021. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Az online ügyintézésnél ki kell választani, hogy hogyan/hol szeretnéd átvenni a lakcímkártyát, tehát igen, adnak újat. Hogy mennyi idő, azt sajnos nem tudom, de talán gyorsabb, ha azt választod, hogy személyesen mész érte.
2021. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Online fogom intezni mert messze van a lakas tulajdonos. Ha bemennek a papirert azt szerintem vele is ala kene iratnom. Holnap tudja csak kuldeni a kitoltott engedelyt (vagy nem tudom pontosan mit) amit csatolnom kell a tartozkodasi hely bejelentesehez. Majd a szemelyes atvetelt fogom valasztani, meg lehet fel is hivom oket hatha megmondjak mikor vehetem at az uj lakcimkartyamat.
2021. jún. 19. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogorvos nincs az sztkban.
2021. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: ezt hogy erted? Nekem az elozo lakcimemen voltvkorzeti fogorvosom. Elvileg itt is lehet ha bejelentkezem.
2021. jún. 21. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!