Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » XI.-ben nyugisabb lakópark?

XI.-ben nyugisabb lakópark?

Figyelt kérdés

Meló miatt felköltözök Budára.

Vagyis már itt dolgozom 3 hónapja de lassan vége a home office-nak és nem akarok úgy járni, hogy lakás meg még nincs


Mivel autóval vagyok mindenképp olyan nyugisabb lakópark érdekelne ahol mindig van parkolóhely.

11,12 valamint a 22. Kerületben nézegettem albikat.

Ti merre javasolnátok ezekben a kerületekben?



2021. jún. 20. 11:59
 1/4 A kérdező kommentje:

A legfontosabbat kihagytam.

120+rezsi

Nyilván nem kell nagy hely de ne is 20 nm

Olyan 30-40 közt már azért jó lenne.

Nyilván drágábbat is megengedhetnék de feleslegesnek tartom hisz sose lesz az én lakásom akkor meg minek?

2021. jún. 20. 12:01
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Én a Kondorosi lakóparkban laktam 2 évet kb 2014-től, már akkor vadászni kellett a parkolókért sok esetben, azóta csak szaporodtak az autók azt vettem észre. :) Amúgy nem rossz környék, 34 nm volt 14-ben 80e + rezsi. Egyedül bőven elég.

Ha autóval vagy, akkor Budaörs nem opció? Ott társasházi lakással majdnem barátságosabb mint a lakópark.

2021. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

#2: Kondorosi ma már duplája áron meg, hozzáépítettek pár ütemet, ha nincs saját helyed a mélygarázsban, akkor lehet minden nap imádkozni a parkolóhelyért, vagy jattolni szemben a kúton, hogy a tilosban hagyhasd éjszakára a kocsit.


120+ rezsiért délebbre kell menni, vagy vállalni a kevésbé újszerű lakásokat, utcán parkolós megoldásokat.

Én a Kondorositól kicsit északra lakom, teljesen jó panelprogramos lakások vannak, igaz utcai parkolás, de a Sárbogárdiig könnyebb ilyenek környékén parkolni, mint az új lakóparkoknál.

2021. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Inkább parkolok utcán mint, hogy körözni és imádkozni kelljen a helyért.:)
2021. jún. 20. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!