Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A klíma tisztítását nekem...

A klíma tisztítását nekem albérlőként kell fizetnem?

Figyelt kérdés

Szólt a tulaj, hogy jönnek klímát tisztítani, majd engedjem be a szerelőket, ami meg is történt. Majd az esedékes fizetéskor (ami mostanság lenne) pedig szólt, hogy ennek a költsége is hozzáadódik az e havi bérleti díjamhoz. Ez jogos?


Tényleg fogalmam sincs, hogy hogy szokás, csak meglepődtem ezen.


2021. júl. 15. 20:05
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
62%

Aham, persze, Pestre mennek :D fogyika


Utolsó: 10 évig éltem albérletben, nagy részt az egyetem alatt, szinte minden évben máshol. A klímát mmindig mi magunk tisztíttattuk, a tulajnak semmi köze hozzá, nem is tudta, mikor jönnek. Ugyanúgy van most is az én albérlőimmel. Rajtatok kívül ez mindenkinek evidens.


De hát mit várunk olyantól, aki szerint csak az a koszos, büdös Pest létezik...

2021. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Aham, persze mert egyetemi végzettséggel ilyen színvonalon társalog valaki, hogy "fogyika", a leírás alapján kb 30 évesen...Ez kb a 17 éves szint, vagy a fogyatékos közmunkás Józsié ha tényleg 30+...
2021. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
54%
Na döntsd már el, hogy hány éves vagyok kábé, ha már ennyiszer leírod. Persze, egy felnőtt ember csak sablon szavakat használ, ilyet véletlenül sem, hogy, fogyika. Mikor végeztem az egyetemmel, a diplomaosztón olyan szöveg kellett mondanunk fél lábon állva, hogy "esküszöm, hogy ezentúl begyöpösödött lúzer leszek, aki a neten is csak magázva beszél sznob módjára".
2021. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezd ez a társalgás értelmetlenné válni...
2021. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!