Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Megengednétek, hogy az albérlő...

Megengednétek, hogy az albérlőtök macskát hozzon a panellakásotokba?

Figyelt kérdés
Kiadtam a lakásom albérlőknek akik közölték szeretnének 1 macskát a lakásban tartani cserébe többet fizetnének. Ti belemennétek 1 ilyen üzletbe? Milyen kárt tud csinálni 1 macska a panellakásomban? Hallottam már ilyen -olyan véleményt is de én a személyes véleményetekre, tapasztalataitokra vagyok kíváncsi.

2021. aug. 27. 20:41
A kérdező szavazást indított:
igen.
nem.
51 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
2%
Igen. De csak ha lefeküdne velem.
2021. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem szobatiszta, akkor a pisájával olyan szagot csinál, hogy a büdös poloskák is sírva könyörögnek majd nálad a receptért.
2021. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
65%
A múltkor kért tanácsot valaki, hogy mit kezdjen a macskaszaggal, mert hiába súrol bármilyen vegyszerrel, csak nem sikerül eltüntetnie. Kiderült, hogy nincs egyedül a problémával, volt, akinek a padlót kellett felszednie, másnak egy réteg betont rásimítani az előzőre a macskapisi miatt. Ebből okulva én nem engedném, pedig állatbarát vagyok.
2021. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 mindentudó99 ***** válasza:
48%
Biztos hogy nem engedném. Szét karmol mindent. Sok szőr. Stb.
2021. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Egy normális szagelszívó alomhoz bármelyik macska hozzászokik pár nap alatt. Ha naponta van tisztítva akkor semmilyen probléma nincs vele.
2021. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Ha ivartalanítva van, akkor igen, mert akkor nem spricceli az irgalmatlan bűzös területjelölő váladékát.

Hatalmas állatbarát vagyok, így lojális egy másik állatbaráttal.

Szőr az van, ez tény, de erről szól a takarítás.

Emeld meg a kauciót egy hónappal, aztán ennyi!

(Cicás bérlőm van 5 éve, semmi gond vele.)

2021. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
azért van a kaució hogy a szükséges javításokat ki tudd vele fizetni
2021. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Megengedném, a normálisan tartott macska nem fog semmi kárt okozni.
2021. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
35%
nem engednék macskát panelban tartani,ezt azért megjegyezném nekik
2021. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
62%
Mint macskátlan bérlő szólalok fel! Laktam olyan albérletben, hogy az előző bérlőnek volt macskája. Nem értettem én sem, hogy miért nem engedik meg oly sokan? Mostmár én is ellene vagyok. Eszméletlen büdös a lakást. Kétszobás... egyikben az ágy, másikban a tv, és a kanapé. Olyan mértékben büdös a kanapé, hogy már nem is nézek tv-t. Amikor még ezt nem tudtam, elaludtam rajta, és arra ébredtem fel, hogy mi ez az iszonyatos szag, ami marja az orromat? Kegyetlen volt.. Ablakokat amikor csak lehet nyitvahagyom, talán egy kicsit jobb akkor. Próbáltam én mindennel kitakarítani, szódabikabónát rakni rá, karpit tisztítóval, stb.. nem ért az semmit. Amikor havonta jöttek a tulajok, nem fújtam rá vegyszert mindig megkérdezték, mi ez a furcsa szag? Így hát amikor jöttek akkor is mindig foglalkoznom kellett a kanapéval, nehogy azt mondják, én vagyok a büdös. Ameddig a vegyszer illata el nem párolgot, addig jó illat volt bent. ( de amikor ott volt a macsek akkor nem érezték ezt? ) Télen nem lehet olyan sűrün nyitva az ablak, nem maradt más mint a költözés. A következő bérlőnél kiváncs lettem volna emiatt meddig maradtak, de van egy gyanum, hogy ők is amint lehet megpattantak, ha a szag nem enyhült.
2021. aug. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!