Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » BP/Diószegi Sámuel utca15....

Raffinito kérdése:

BP/Diószegi Sámuel utca15. Hsz manapság milyen környékkel rendelkezik?

Figyelt kérdés

Diószegi Sámiuel u. 15- számnál vennénk ki albérletet a párommal 1 évre. Régebben tudom, hogy atya gatya volt a környék lakói.

Mostanság milyen az élet egy klasszikus normális életet élőnek?

21/f



2021. szept. 20. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Rossz
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem változott. A dohánybolt meg több retket vonz oda, mint régebben volt.
2021. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj oda. Elég kompetens vagyok a kérdésben. Nem lesz nyugodt életed.

Költözz máshova.

2021. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Az egy liftes, újépítésű ház, és szerintem sok cigány vett ott hitelre lakást, mert mindig, mikor arra megyek, ott trécselnek a ház körül az utcán.

Azért ott a Diószegiben sok drogdíler lakik, szerintem ez a lenti álldigálás, bandázás összefonódhat az utca illegális tevékenységekkel is, de legalábbis ismerőseik lehetnek.

A Diószegi u. a Tisztviselótelep felőli részén okés csak. Nekem. Aztán kinek hogy.

2021. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Dioszegibe ingyen se vegyel ki lakast. Nappal is gaz nepseg setalgat ott az utcan. Minden napod idegeskedesbol konfliktusokbol allna!!


Pesti szuletesu vagyok,itt elek Pesten. Sajnos kellett parszor arra mennem. Borzalmas kornyek.

2021. szept. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Ismerős lakott a kiszemeld házaddal közvetlen szomszédságban 10 évig. Látott néhány cifra dolgot, de ennyi idő alatt se neki, se a feleségének nem lett volt semmi konfliktusa az őslakosokkal. Egyszer feltörték az autójukat, ennyi történt. Persze ablak alatt ordítozás, rendőrségi intézkedés, lövöldözés, stb. az volt bőven, de ha nem keveredsz bele semmibe, akkor kibírható.
2021. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!