Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Családból fiatal lány az...

Családból fiatal lány az Orczy kert mellett (Rozgonyi utca) akar kivenni albérletet. Mennyire biztonságos most az a környék? Látom, hogy az egyetemi építkezés előtt nem volt az, kérdés, hogy változott e a helyzet a sok új épülettel, beköltözővel?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A lakosság eredeti összetétele változatlan, kb. 30%-uk roma származású.

Magyarul minden 3.ember az, aki szembe jön.

A bűnügyi statisztika sem javult a 8. ker.-ben.

2021. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy "fiatal lánynak" beszélhet az ember, úgyis mindent jobban tud.

A nyóckerben nem az a kérdés, hogy éri-e majd valami (ilyen-olyan vagy még olyanabb) atrocitás, hanem az, hogy mennyi időnként?!

2021. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha kocsival jár, akkor nem gond.
2021. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Amíg el nem lopják...
2021. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a Corvin sétányon laktam közös bérlésbe kb. 2 hónapot tehát sétáltam és jártam arra is. Én nem ajánlom az egész 8 kerület környékét! Undorító módon viselkednek még a sétányon is. Egész napos félmeztelen kiabálások stb. Hagy ne részletezzem.


Ha már nem a legjobb környéket akarjátok akkor inkább az Örs vezér tere környéke lenne az amire azt mondom hogy oké . Ott egyszer nem kötöttek belém. Igaz vannak fura emberek de élhető környék és hasonló áron lehet találni ott is lakást vagy a 10. Kerület oldalában vagy akár a 14. Ott tudtam jól érezni magam annak ellenére hogy vannak érdekes emberek. Sokkal jobban mint a belváros részen. Még ha messzebb is lenne a suli neki vagy az iskola én akkor is inkább az utazást választanám.

2021. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Budapesten vagyon elleni bűncselekmények vannak, kézből mobil kikapása, besurranó tolvajlás, stb.

Hetente többször járok gyerekkorom óta a Diószegin az Orczy-kertbe egyedül (nő vagyok), annak a keresztutcája a Rozgonyi.

A Rozgonyiból az Orczy úton is el lehet jutni bárhová, aki nincs világvároshoz szokva, annak azt ajánlom.

A Diószegi utcának a Rozgonyitól kezdve a Tisztviselőtelep felőli része (= Orczy kert melletti szakasz) teljesen jó különben.

Én régen szeretnék a Rozgonyi sarkán lévő újépítésű házban egy az Orczy-kertre panorámás lakást venni.

2021. okt. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Undorító módon viselkednek még a sétányon is. Egész napos félmeztelen kiabálások stb. Hagy ne részletezzem."

Az egy utcaikiülős, kirakodóvásáros, vendéglátó, szórakozónegyed volt még a pándémia előtt, dugig tömeggel. Nekem is ez volt róla a véleményem, de itt is volt a GYIK-en, aki imádta, hogy erre néz az ablaka, mert pont hogy bulizni jött Pestre.

Állandó lakásnak katasztrófa szerintem is, ha oda néz az ablak.

2021. okt. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es nem pont a bulira értettem. Ezek ott laktak velem szembe. Egy rakás C szaladgált. Az egyik pl agyonverte a feleségét a lakásban es az egész utca hallotta . A másik nem kapott anyagot a pénzéért akkor az volt a műsor egész nap. Szóval lenne mit mesélni.
2021. okt. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
8: Corvin sétányos címen laktak? Saját lakásban?.... Az egy indokolatlanul drága utca, nem gondolnám, hogy lecsúszott rétegek tudnak ott lakni. 200-tól fölfele adnak ki egy minigarzont is.
2021. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
8: Vételár pedig 1,3 M/nm-től indul...
2021. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!