Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Béreltél már szobát ahol a...

Béreltél már szobát ahol a lakásban idióta lakótársak voltak?

Figyelt kérdés
Pl: gyűjtögette a szemetet

2021. okt. 26. 06:52
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Más meg bélyeget gyűjt.
2021. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
A szemétgyűjtögetés közegészségügyi szempontból is veszélyes. Szólj a tulajdonosnak miatta.
2021. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Volt. Elmebeteg csaj volt, lopkodta a cuccainkat, a használt betétet, tampont otthagyta a konyhapulton. A mosatlan dolgait beáztatta a mosogatóba és lelépett egy hétre. Pezsgőt bontottunk, mikor elköltözött.
2021. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3# a mindenit… konyhában szedte ki magából…. Undorító
2021. okt. 27. 09:08
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyetemista koromban 4-en béreltünk egy kétszobás lakást. Az egyik szobában én laktam a párommal, a másikban egy barátnőnk az egyik barátnőjével. A 4. csaj pasija kb 1 hónap után egyre többször hagyta ott magát. Kicsit később már szinte mindig ott volt, mikor a csaj is. Nálunk fürdött, főzött, odahozta a számítógépét, tulajdonképpen ott lakott. 1 hónap után megmondtuk neki hárman, hogy jó lenne, ha a srác is beszállna a rezsibe, meg amúgy 5 embernek elég szűkös az a 6
2021. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
bocsánat, enter lett véletlenül. az a 60 négyzetméter. A csaj hisztériás rohamot kapott, hogy hogy mertünk egyáltalán gondolni erre. Még abban a hónapban elköltözött.
2021. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom milyen sztorik vannak itt. Én egyszer borzasztóan összevesztem egy lakótársammal, aki kitalálta hogy az földtől plafonig üvegajtós lakásban ő éjjel tanul, nappal meg alszik és ezt minimálisan sem volt hajlandó megbeszélni velem. Oké hogy vizsgaidőszak volt, de hogy hajnal 2-kor a folyosón szárított hajat, meg mosogatott, telefonált a szintén bagoly tesójával én 2 után közöltem vele, hogy nekem is vizsgaidőszak van, én éjjel aludni szeretnék, mert 7:30-kor van jelenésem a szóbelijeimen. Megmondta, hogy akkor költözzek el, mert ő már 2,5 éve ott él. XD Persze nem kellett biztatni, elmondtam a tulajnak mi a bajom, aztán kiköltözéskor a csaj elmondott mindennek, a barátnőm pedig jól kiosztotta, hogy kinek képzeli ő magát, tán kakasnak a szemétdombon.


Ja és az rendben volt hogy ő nem hagyott aludni, de én egy tanyért sem hagyhattam a mosogatóban, mert kiverte a hisztit xD

2021. okt. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, 2 hetet akartam írni, az is sok ha az ember nem alhat.
2021. okt. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elképesztő, mennyi pszichopata van. Ehhez képest az én 1 év szobabérletem, meg 1,5 év kollégiumom egy diadalmenet.
2023. márc. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!