Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mik az előnyei hátrányai...

Mik az előnyei hátrányai együtt lakni egy egyetemistával?

Figyelt kérdés

Van egy kétszobás lakásom,gondolkodom rajta,hogy az egyik szobáját a kisebbik szobát kiadom egy egyetemistának albérletbe.


Egyetemi városban élek, egyedül élek 30 F vagyok.


Alapvetően nem adnám ki csak őszintén kell a pénz.Táppénzen vagyok és az év nagy részében táppénzen leszek,mert őszintén lesz még pár műtétem ami miatt nem tudok dolgozni és hát a táppénz az nem épp a legtöbb.



2022. márc. 31. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez teljesen az adott egyetemistától függ. Köztük is vannak magukba zárkózók meg bulizósok, kupisak vagy rendszeretők, hajnalban kelők vagy éjszakai baglyok... stb. Én csak szintén egyetemistaként laktam pár emberrel, és mindegyikkel teljesen más volt. Volt, akit alig láttam, más meg folyton odahozott (volna) haverokat is. Illetve a szüleim adtak ki lakást egyetemistáknak, hát ott is volt, akik tök rendesen voltak, meg olyanok is, akik tönkretettek elég sok mindent, mert bulikat rendeztek, meg kutyájuk lett. Szerintem egyébként a szülőkkel érdemes szerződni, hogy ők fizessenek egy fix havidíjat átutalással, az biztosabb.
2022. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Előnye: Pénzt kapsz érte.

Hátránya: Minden más.

2022. márc. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Egyén függő

A feltételeket nyilván te szabod

Ha azt mondod hogy nincs buli akkor nyilván lehányva a fal stb...

2022. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Ha sikerül egy egyetemista lányt leigazolni, akkor még természetben is csurran-cseppenhet egy kis mellékes...
2022. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Te sem laktál még soha nővel... :D
2022. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Miért pont egyetemistának? Azok nyáron nem dekkolnak ott és félévente kereshetsz új bérlőt.

Én férfiként, csak férfinek adnám ki, nőként meg nőnek, ha már ki kell adnom. Jobban ismered a nemedet és nem lesz kényelmetlen félreértés. Legfeljebb a jelentkezők életkorát határold be, úgy nagyjából. Tisztázd az elvárásaidat, válassz egy szimpatikus jelentkezőt és vágj bele! A szükség nagy úr!

2022. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
#4: pontosabban hallgathatja ahogy a szomszéd szobaban csurran-cseppen valakinek.
2022. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6. Én egyetemista vagyok és itt lakom az albérletemben nyáron is, mert a városban van gyakornoki munkám és hosszabb távon is itt képzelem az életem. Nem csak hazajárós egyetemisták léteznek.
2022. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Hát, ha a múltkori gyakoris kérdésből indulunk ki, akkor a kuki lóbálás állandóan meg helikopterezgetés lehet a hátránya :D
2022. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

egy normális egyetemista csendes, tnaulni jár haza, máshol builizk (de néha éjjel érkezik), kor reggel megy,

aki normális, de lógósabb az sokat van otthon napközben is

aki kevésbé normális, hazavisz csomó midnenkit, kéthetente más szexpartnert, nem rak rendet maga után a közös terekben


szóval nagyon függ magától az egyetemistától

2022. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!