Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hamarosan elköltözök szüleimtő...

Hamarosan elköltözök szüleimtől egyetem miatt. Miket érdemes magammal vinni, amire kevesen gondolnak?

Figyelt kérdés

Az alap dolgokat már beszereztem, de kíváncsi vagyok mi az, amit sokan otthonhagynak, vagy elfelejtenek, pedig fontos lenne.

Személyes példáim: orvosi, banki papírok, hosszabító/elosztó, esernyő. Nagyon alapok, valahogy mégis csak pár perce jutottak eszembe, pedig már egy hónapja pakolgatok:D


2022. máj. 19. 20:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Felsorolhatatlan, mert nem tudjuk miket pakoltál már el.

Viszont egy jó hír:

Nyilván fogsz hazajárni, így elhozhatod ami kell és otthon maradt.

Vagy:

Biztos vannak boltok abban a városban is ahova mész és ha nagyon sürgős, akkor megveszed!

Megjegyzem, az esernyő eszembe nem jutott volna, mert soha nem hordok esernyőt. Pedig van vagy öt, de egyiket sem én vettem.

2022. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
7%
fürdőruha?
2022. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%
az összes készpénzt, ékszereket, a festményeket vágd ki a keretből és tekerd fel, a közös gép merevlemezét, fegyvert és lőszert, egy üveg töményet, bikinit, naptejet
2022. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
3. bikinit? az se biztos, lány a kérdező :D
2022. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A szüleimhez nagyjából 5 óra utazás lenne "leugrani", és kb. 13 000Ft. Ha gyorsan kéne pl. egy orvosi papír, akkor az számomra lehetetlen lenne, mivel csak hétvégén tudok lemenni. Ezek mellett nem szeretnék egy csomó pénzt elkölteni olyan dolgok megvásárlásával, amik itthon is megvannak. Nyilván nem sorolhatom fel az összes dolgot amit elraktam, de akik már elköltöztek és rájöttek hogy kihagytak valamit, azok bizonyára tudnak példát mondani. Ha nem tudsz normális választ adni, nem értem minek pazarlod az idődet ilyen "vicces" és haszontalan kommentek írásával.
2022. máj. 19. 21:24
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

"elkölteni olyan dolgok megvásárlásával, amik itthon is megvannak"

A régi helyen és az új helyen is kellenek ugyan azok a dolgok.

Ezzel a hozzáállással kövesd útmutatásomat és vidd a porszivót is, a hűtőt is, úgy ahogy van kajástul, ágyat..

Szerintem még néhány évig nem kellene elköltöznöd otthonról.

2022. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
32%

Két éve költöztem ki, természetesen én is pakoltam mindent amit lehetett, de pár dolog amit elfeljetettem: gyógyszerek (orrcsepp!!), esernyő szintúgy, plusz nem tudom, hogy lány vagy-e, de ha igen, akkor fontos lehet cipőkanál/talpbetét:) A bikinit sem tartom rossz ötletnek

Igen, meg lehet őket venni boltban, de szerintem tök kellemetlen ha hirtelen nincsen, és nem akarsz futkározni utána, plusz a legtöbb dologból nem egy darab van otthon, nem is értem ezeket a kommenteket. Mindig csak a a rosszindulat. Uygan én 22 évesen költöztem ki, gondolom te 17-18 év körül vagy, ilyenkor tényleg nehéz dolog mindent összeszedni, szaktársaim is kétnaponta utazgattak haza:D Sok sikert a költözéshez, ne hagyd, hogy ilyen elettelen kommentelők elvegyék a kedved! Melyik egyetemre jelentkeztél?

2022. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
93%

nevessetek ki, de en kb. minden fontosat otthon hagytamXDDD

mondjuk felvallrol vettem a dolgot mert a szuleim egy 50 percnyire vannak tolem

de legjobban a konyhai cuccok hianya zavart, azert 1-1 merokanalat vagy sajtreszelot hozhattam volna:/ de 18 eves fiukent nyilvan nem is ezek voltak a legfontosabbak szamomra, kellemetlen is volt utana ikeaba rohangalni 1-1 aprosagert

szoval sajtreszelo es merokanal, meg eseteleg tolto, a tobbit elfelejtettem, 8 eve volt mar:D

tenyleg nem egyszeru dolog fiatalon elkoltozni, de nyilvan ezt a vicces valaszadok nem tudhatjak

remelem minden okes lesz, sok szerencset a sulihoz es gratulalok az uj lakasodhoz, ne stresszelj miatta:)

2022. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:) így is sok kiadásom lesz az albi miatt, és mivel új autóra spórolok, így tényleg nem szeretnék feleslegesen olyan dolgokat venni, amiből van itthon vagy 20:D nyilván ha egyetlen van abból veszek kettőt. Meg nem akarok leugrani a boltba minden apróságért. Örülök hogy vannak itt normális és segítőkész emberek is💖

Corvinusra jelentkeztem gazdálkodási és menedzsment szakra, szerencsére egy 97 százalékos emelt angollal és egy 90% körüli emelt közgázzal nem lesz nehéz^^

Nem tudják elvenni ezek a kommentelők a kedvem, életem egyik legjobb időszaka előtt állok, csak idegesít, hogy valamiért mindig csak oltogatni tudnak, de sajnos a kérdések nagy részénél...

2022. máj. 19. 22:51
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ennek a corvinus az oka, de ne akard, hogy kifejtsem, mert még otthon felejted magadat
2022. máj. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!