Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a szomszédomat, hogy egy kutya így nem való garzonba?

Figyelt kérdés

Szomszédaimnak van egy husky keverék kutyájuk, amit egy kb. 35 négyzetméteres garzonban tartanak

Amugy sem gondolom úgy, hogy kutyának jó lakásban, de ezek mellett nagyon keveset vannak otthon, a kutya mindig nyüszít, ugat, a napi 1-2 ötperces sétáltatás nem elég neki

Jóban vagyok velük, szoktunk együtt főzni, mondták, hogy a lány anyukájánál volt eddig a kutya kertben, de felhozták mert nekik is kell egy kutya (az anyja kb. 25 perc sétányira lakik, friss nyugdíjas, vele is beszélgettem párszor)

Panaszkodnak ők is, hogy bepiszkít, és szétrág mindent

Mondtam nekik, hogy sokat sír, ugat, rohangál, és felajánlottam többször, hogy leviszem napközben sétálni, vagy vigyázok rá, de azt mondták nem kell

Nem szeretnék beleszólni a dolgaikba, de így nagyon rossz a kutyának, plusz engem is zavar, nagyon hangos tud lenni

Próbáltam kérdezni tőlük, hogy nem-e lenne jobb neki a lány anyjának a kertjében, de azt mondták hogy ők is tudnak róla gondoskodni, kicsit meg is sértődtek

Minden nap kb. 8-9 fele érnek haza, hétvégén általában a lány itthon van, akkor a kutya jól viselkedik

Valami tipp, hogy mit mondjak nekik? Nem szeretnék velük rosszban lenni


2022. máj. 24. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Adj nekik egy ismertetöt, hogy kellene egy Huskyt tartani, mennyi mozgásra van szüksége naponta. (Ha nem akarod személyesen, akkor esetleg a postaládájukba is bedobhatod neévtelenül)
2022. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel hangfelvétellel, ahogy a kutya viselkedik napközben, amikor ők nincsenek otthon, aztán játszd le nekik.


Ezt is nyugodtan mondhatod, hogy téged is zavar a kutya viselkedése, amit közvetve ők okoznak.

2022. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Napkozbenre kerdd el a kutyat,mert jarni akarsz futni. Fogyozol…


Ez jo kifogas,segitsenek rajtad a kutyakolcsonadasaval. Na meg amugy egesznap sir szegeny.

2022. máj. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Siman felnyomnam... Nehogy mar ne lehessen a sajat lakasban pihenni. .eg a kertben is hangos a kutya sokszor,en kiszolok,pedig 1000 nm a kert,de nem hagyjuk ejszaka sem ugatni. Jegyzonel lehet talan feljelentest tenni? Az se normalis aki nagytestu kutyat visz kis lakasba. Legalabb macskat vett volna ...
2022. máj. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!