Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire reális 150 ezer ft...

Mennyire reális 150 ezer ft bérleti díj (rezsivel együtt) egy budai, 20 m2-es, konyha nélküli "minigarzonban"? (Apartmanház jellegű, de régi építésű.)

Figyelt kérdés

A lényeg a "konyha nélkülin" van, tehát mosogató és mosógép sincs. A berendezés egy ágy, egy kanapé és szekrények, plusz zuhanyzó, kézmosó és wc.

Gondolom, ilyen pici lakásban a rezsi nem lehet túl nagy összeg.

Természetesen rá tudok keresni a kínálatra és árakra, de nem láttam még olyat, ahol semmi gépesítés ne lenne.



#albérlet #minigarzon #nem gépesített
2022. jún. 7. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem az, 150bol ujepitesu garzont is berelhetsz. Vagy hasznalt 50-60nmert is budan.
2022. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Két-három éve még 100+25 rezsiért béreltem ezen a környéken 40 m2-es és 30 m2-es, gépesített lakást, de sajnos azóta nagyon felmentek az árak. De ennyire??
2022. jún. 7. 19:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Brutális lehúzás. Van aki ezt ennyiért kiveszi? És hol főz és mos?

Na annak a költségeit még add hozzá nyugodtan.

2022. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van egy közös használatú mosógép a házban, de teregetni csak a szobában tudnék, ahol a szárító nem nagyon férne el. Egy elektromos főzőlapot még csak tudnék venni, de mosogatni csak a pici kézmosó csapban lehetne a zuhanyzóban.:(
2022. jún. 7. 19:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rezsivel együtt 135ért bérlek 1,5 szobásat 10.kerületben. Igaz, panel, de szép, felújított. Én is Budán laktam előtte. Egyáltalán nem bántam meg a költözést. Ezt a minőségű lakást a 2.ban vagy a 12.ben nem tudnám megfizetni.
2022. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem reális.

Mi van az árban? Rezsi, biztosítás, előfizetések, net, vezetékes telefon korlátlan hívásokkal, TV, okosTV, gépesített, teljes karbantartás? Akkor is 120 max.

És ugye akkor már ez egy magasemeleti, liftes, erkélyes pecó?

2022. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden és konyha nélkül 75-80 és rezsi, ha valakinek megfelel egy ilyen kis izé. De még irodában is elkélne egy ki teakonyha... Szóval teakonyhával, mosógéppel illene kiadni, az olyan 85 egy JÓ bérlőnek. Nagyobb kockázatú bérlőnek több.
2022. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!

Bővebb információkat itt nem szeretnék közzé tenni, a lényeg, hogy per pill nincs más lehetőségem, de szeretném "alku tárgyává" tenni ezt az árat (mert én is irreálisan soknak találom) és ehhez próbálok véleményeket "gyűjteni", hogy ne csináljak hülyét magamból.

2022. jún. 7. 20:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag ez csak egy szoba. Nézd meg a környéken a szobaárakat és arra hivatkozz!

(...bár a szobákhoz is tartozik konyha és fürdőszoba használat)

2022. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
a futár suzukis problémát már megoldottad?
2022. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!