Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 120 ezerből egyedül kitudnék...

120 ezerből egyedül kitudnék jönni?

Figyelt kérdés

85 ezer forintért keresgélek lakásokat, +rezsi + közös költség ugye.

Egyedül lennék, 120 ezerből szerintetek kijönnének ezek?

Nem kérek semmi cinikus megjegyzést,csak érdekel mennyit kellene rászánnom..

Helyileg Miskolcon nézelődök, ehhez szeretnék ragaszkodni is.

(19 éves vagyok ha ez számítana bármit is)



2022. júl. 24. 13:20
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

A több évig otthon maradás valóban nem opció.

Ha opció lenne, akkor logikusan elraknám a fizetésem kb 90%-át.

2022. júl. 24. 15:52
 22/33 anonim ***** válasza:
12%
Mi a probléma hogy nem bírsz otthon maradni?
2022. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Családi légkör + hiányzik az, hogy magam dönthessek és egyedül legyek.
2022. júl. 24. 16:03
 24/33 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem 230 nettóból el tudsz költözni, talán valami minigarzonba.
2022. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
69%
Mármint 120e-be belefér-e a lakásbérlés rezsivel együtt? Nem ismerem a miskolci viszonyokat, az ország túlsó vége hozzám képest. De az igényeidtől is függ. Volt kolléganőm lakott 8, azaz nyolc négyzetméreterén egy félszuterénben. Egy ilyen lakásnak nem lehet horror ára a fűtésének. Víz, villany meg használattól függ. Szóval ha valami ilyesmit kifogsz, szerintem nem lehetetlen. De nyilván nem egy életcél hosszú távon ilyenben lakni.
2022. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
22%

Ez a családi légkört még véletlenül sem a szokásos kamaszkori lázadás okozza ugye?

Én csak azt látom az ismeretségi körömben akiknek 15-20 év között gyereke van, hogy semmi sem jó nekik.

Ha mindent meg kap a gyerek, akkor még többet akar, ha szerényen élnek akkor meg aza baj.

Esetleg ha a szülő meg akarja akadályozni valami hülyeség végrehajtásában, akkor nehogy már megmondják a mit csináljon, mivel ő 18 elmúlt és neki nem parancsólhat többet senki stb.


Ismertem én olyan kamaszokat a te korodból akik, befejezték a középiskolát, egyből mentek dolgozni, majd pedig albérletbe. Aztán vasárnap ebéd után a maradékot össze csomagolta a gyerek és azzal még 2 napig elvolt. Olyan is volt hogy 3 hét albérletben 1 hét otthon mert elfogyott a pénz... a 3. verzió meg az amikor megoldja az albérletet önerőből az étkezéssel együtt, de ha kell valami akkor egyből a szülőkhöz fut mert nincs miből megvennie.

Ezek azok a kölkök akik hasonlóan keresnek mint te.

280-300 nettó szükséges a normális életvitelhez egyedül.

2022. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
18%
Ha megszorulsz, akkor elmész párszor plazmát adni és meg van oldva
2022. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
65%

27 - azért a qrva nagy "eredmény", hogy Európa közepén a 21.sz.-ban egy dolgozni akaró magyar fiatalnak az a jövő, hogy elmegy a vérét árulni!

Ilyen a nyomor országa: Orbanisztán!

2022. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
67%
28, és erről én tehetek? Vagy a sok agymosott hülye, aki a fideszre szavazott?
2022. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
70%

Aki azt mondja, hogy 200 ezer csak az albérlet meg rezsi, az nézzen már körül albérlet hirdetéseknél, mert nincs képben.

[link] ezek például miskolci hirdetések, az 1 szobás lakások 70 ezer körül indulnak.

2022. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!