Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Túl nagy elvárás lenne, hogy...

Túl nagy elvárás lenne, hogy 120-150 ezres albérletekben (ami jobbára csak egy szoba, max. nappali) legyen bútor is?!

Figyelt kérdés
Nevetségesnek találom, hogy bútorozatlan lakásokat akarnak kiadni méregdrágán... értem, hogy sokaknak arra van szüksége, hogy vihesse a sajátját, de akkor méltóztatnának ezt az árba is beszámolni, és kevesebbért adni. Vagy ha lenne benne bútor, akkor 170 ezer lenne? Szánalmas....
2022. júl. 25. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Hát sok ember hajlamos tönkretenni a más bútorát, a sajátját talán jobban megkíméli, szerintem ezért adják ki inkább bútorozatlanul.


Én azt tartom szánalmasnak, hogy sok embernek még annyi fizuja sincs, hogy kivegyen belőle egy albérletet és ez nem az ő hibája, mert szerintem minden munkást meg kellene becsülni, hogy emberhez méltó életet élhessen....

2022. júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Most őszintén! Ha te bútorozottat keresel, akkor nem mindegy neked, hogy a bútorozatlant más mennyiért veszi ki? Vagy fordítva.

Minek nézegeted?

Beállíthatod a keresőt "bútorozott" vagy "bútorozatlan" opciókra és akkor nem fogsz ezen bosszankodni!

2022. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Mindenhol más a piaci ára az albérletnek. A Rózsadombon egy bútorozatlan lakásért olcsó a 150 ezres bérleti díj, míg Csepelen irreális lenne.


Nem értem a problémádat. Én is bútorozatlanul adom ki a lakásomat és nem bántam meg.

2022. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ, hol van a lakás, és azon a környéken mik a reális díjak. Egyébként pont hétvégén néztem kanapékat, mert tervezek cserét, nem volt ritka a 3-400.000 Ft-os, és akkor ez csak egy bútor, meg se térül a berendezés egy éven belül a bérleti díjból, amiből a tulaj még adózik is. Ha meg nagymama régi megörökölt bútoraival rendezik be, vagy lomis darabokkal, akkor meg az a problémája a bérlőnek. Akkor hozzon saját bútort mindenki olyat, amilyet akar.
2022. júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Azért a 300-400 ezres meg a lomis/nagyis kanapék kötött bőven van középút...Bőven be lehet olcsóbb bútorokkal is rendezni egy lakást ami azért nem lomis.


[link]

2022. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Dodo.hu-n voltak olcsó noname bútorok (ágy, asztal, összeszerelendő, sima világos színű fa), előbb bedrágították 15-20 ezerrel, majd eltűnt mind. Nagyon furcsa. Épp jókor vettem...
2022. júl. 27. 21:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az XXXLutz nem olcsó. 😅
2022. júl. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Alapvetően nem, de a linkelt kanapé 70e nem 300....
2022. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
De az állandó alvásra nem alkalmas. :-D
2022. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
A kanapét ideális esetben amúgy is max. vendégágynak használja az ember...
2022. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!