Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a megoldas,ha 5-en laknak...

Mi a megoldas,ha 5-en laknak egy lakasban berlok es a szemetesek a konyhaban puposra vannak pakolva es nem viszik le? Hogy szoktatok megoldani,aki tobben laktok egyutt?

Figyelt kérdés

Berbeadokent irok. Nem lakok ott es nem jarkalok a nyakukra. Megvan a sajat munkam,hobbim eletem es nem megyek oda,ha nincs nezo vagy fizetesnap.


Legutobb szoba bemutatashoz vittem berlot a jelenlegi berlo elozetes ertesitese es megkerdezese utan.


Hazirend is van. De eddig nem irtam bele,h a wc-t huzd le es skkakd le magad utan meg vidd le a konyhai szemetet,mert megrohad,kukacok meg csotanyok fognak kikelni belole stb.


Ok diakok,nem rokonok. Egyik se az anyja a masiknak.


Alapvetoen nem szolok bele az eletukbe,de a 4 db szelektiv kuka megtelt puposan es mostmar a csotanyok kovetkeznek kb,amit bajos kiirtani.



#csótány #Szemet uritese #Megkevesebb kuka kell?
2022. aug. 20. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Jelezd nekik, hogy felmondod a szerződést!


(Amúgy nem mehetsz oda bejelentés nélkül)

2022. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es: " vittem berlot a jelenlegi berlo elozetes ertesitese es megkerdezese utan"
2022. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

A lakás nem rendeltetés szerü használata miatt fel lehet mondani.

Azért nem kell trágyadombot csinálni,mert ők erre is lusták.Nem kell a lakásból féreg tanyát csinálni.Vannak íratlan szabályok is .

Nm kötelező nekik itt lakni.Én már kirugtam volna őket .

2022. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Aranyos gyerekek,idoben fizetnek es nem irogatnak nem zavarnak. Egy csomo mas hataridos bizniszben benne vagyok. Nem akarok ilyen jo berloket kirugni.


Engem az olyan berlok idegesitenek,akik kerdeznek mindenfelet meg odahovogatnak,h mutassam meg ezt azt ,h mukodik,amikor a lakotarsat megfigyelhetne,h hasznalja. Meg azok idegesitenek,akik nem tudjak elvezni,h a lakas a belvarosban van egy csomo ingyenes es fizeto programlehetoseggel,sportolasi lehetoseggel.


Mindig diakoknak adtam berbe. Mindig fiuknak. A szemetlevitel neha szokott elmaradni.


Varok otleteket,ami megoldaskozpontu. En ugyanis megoldani szeretem a dolgokat,nem kirugdosni a berloket,hiaba lenne jogszeru.

2022. aug. 20. 18:47
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Most csak hogy tiszta legyen, hogy valóban jól értem-e: elmentél egyszer, előzetesen bejelentve és láttad, hogy a kukák tele vannak és most aggódsz... Bakker, ne már :D Gondolom felnőtt diákok, megoldják, nem lesz attól csótány sehol, mert 1 nappal az optimális idő után viszik le a szemetet... illetve ha lesz, akkor ott a házzal van a baj, nem azzal, hogy úr isten, kettővel több műanyag flakon van a szemetesben, mint kéne.
2022. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mar 1 honapja is igy nezett ki a kuka,rendes etelmaradekok is vannak,foznek rendszeresen.



Latszik,h nem egy nap alatt kepzodott a szemet.

2022. aug. 20. 19:27
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Szóltál nekik? Ja nem.
2022. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Fogalmam sincs, hogy ezt hogy lehetne egy másik lakásból koordinálni, ha a szép szó nem használ.

Mondd meg az egyiknek, hogy 10 ezret engedsz a bérleti díjból, ha ő naponta leviszi a szemetet!

Jobb ötletem nincs!

2022. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélni velük. Ha kell, leszidni őket.
2022. aug. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Szolni kell nekuk, el kell magyarazni, hogy a sok etelmaradekra eloszor kisebb rovarok, idovel nagyobb predatorok jonnek. :D mivel fiatal fiuk, akik a mamahotelbol koltoztek oda, szerintem bele se gondolnak ebbe. Proaktivan el kell nekik magyarazni. De gondolom nem szoltal nekik, csak itt hiperventillalsz. :)
2022. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!