Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mihhez van jogom lakástulajdon...

Mihhez van jogom lakástulajdonosként azokkal szemben akiket befogadok szívességi lakáshasználóként,vagy albérlőként?

Figyelt kérdés
A házamba fogadtam pár embert egyiket szívességi használóként,a másikat albérlőként.Sajnos egyik SEM AKAR viselkedni,van hogy olyan hangnemben üvoltenek(én is velük lakók)hogy az elviselhetetlen.Durváskodnak,szurka piszkát játszanak velem,pofátlanok.Mindkettő egy pszichopata őrült.Nem akarom őket kitenni mert valakimnek a rokonai és szemét nem akarok lenni.Ma először rá szóltam az egyikükre hogy birjon már magával nem szószerint így.Csak arra lennék kíváncsi meghatározhatom e hogy a lakásomban,hogy viselkednek mint tulajdonos,mert sokszor elfelejtik hogy az én tulajdonomban laknak.Mit követelhetek tőlük és mit nem?Nem vagyok szigorú lehet hogy ez baj is ebbe a helyzetbe.
2022. aug. 28. 14:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van szabályokat hozni. Ha nem tartják be, röppálya. Ennyi röviden.
2022. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De én azt kérdeztem mibe van jogom szabályokhoz?
2022. aug. 28. 14:55
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő egy pszichopata őrült.Nem akarom őket kitenni mert valakimnek a rokonai és szemét nem akarok lenni


Te nem vagy normalis ha ezek utan is engeded hogy ott lakjanak.

Fontosabb hogy mit fog mondani a falu nepe mint a sajat mentalis es fizikai egeszseged?

Te kiraktad, fogadja be a rokonod.


Jogod van hazirendet szabni, de az csak normalis embereknel mukodik.

2022. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"De én azt kérdeztem mibe van jogom szabályokhoz?"


Mindenben. De te se tűnsz túl százasnak egyébként.

2022. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azért mert nem tudom a jogi dolgait ennek még nem azt jelenti,hogy hülye vagyok.Elvégre nem olvastam még utána és jogot sem tanultam.
2022. aug. 28. 15:31
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Józan paraszti ész is elég hozzá. Nem kell semmilyen jogi hokuszpokusz. Tiéd a lakás, te vagy otthon.
2022. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De őket ez nem érdekli és eléggé erőszakosak.
2022. aug. 28. 16:08
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondtam hogy te se vagy százas. És tényleg nem.
2022. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Bármibe lefogadom, hogy előbb teszik ki a szűrödet a saját lakásodból, mint te az övékét.

Sajnos így jár az, aki ilyen prosztó, alkoholista csöveseket befogad, akik pár nap alatt a fejére nőttek.

Ez előbb-utóbb el fog fajulni annyira, hogy a végeredményről majd a tv híradó bűnügyi rovatában fognak tudósítani...

2022. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
(Több) rendőrségen és (több) ügyvédnél kérnék tanácsot, nem a gyakorin.
2022. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!