Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nagy baj ez, baj lehet belőle?

Nagy baj ez, baj lehet belőle?

Figyelt kérdés

Új albérletbe költöztem. Bejelentett lakhelyem van.

Ez a tartózkodási helyem lesz.

Megcsinálták a lakcímkártyát. Minden kész.

Viszont beszéltem a tulajjal. Azt a részt nem töltötte ki, hogy neki mi a lakcíme. És én írtam be.És rossz hazszamot írtam.



2022. aug. 29. 17:16
 1/1 anonim válasza:
Jogilag: ha az aláírása után töltötted ki, az okirat-hamisításnak minősülhet. Kis szerencsével fel sem tűnik az ügyintézőnek, vagy max visszadobja hogy nem jó. Nagy baj nem lehet belőle szerintem, ha félsz hogy ezen felkapja a vizet (én nem rugóznék ezen) a tulaj max keszülj rá hogy visszadobja az ügyintéző, max akkor hozz egy új bejelentőlapot, másolj át mindent kivéve a házszámot meg az aláírást és mondd meg a tulajnak hogy sajnos visszadobták mert hiányzik a hsz, DE sajnos megette a kutya vagy elhagytad stb :D
2022. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!