Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit lehet tenni, ha az ember...

Mit lehet tenni, ha az ember kiköltözne az albérletből, de a tulajdonost nem tudja elérni, meg a tulajdonos tojik az emberre?

Figyelt kérdés

Kiköltöznék az albérletből, van felmondási idő. Más városban kaptam munkát, így emiatt kell felmondani az albérletet.

Viszont a tulajdonost sehogy se érem el, aki egyébként külföldön él.

Facebookon hiába látom, hogy "zöld", nem kapja meg az üzeneteket amiket írok neki.

Sms-re de reagál, pedig sms-ben is írtam neki.

A számlák a nevemre jönnek.


2022. okt. 4. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerződésben semmiféle konkrét elérehtősége nem volt megadva? Amire hivatalosan elküldhetnéd a felmondást (ajánlva)?
2022. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére volt. De külföldön él, az a gond. Nem tudom ott hogy működik.
2022. okt. 4. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Irsz egy levelet es postan feladod ajanlva a kulfoldi cimre tobb ezerert.


Na ezert ne szerzodj kulfoldon elo tulajjal vagy hatarozatlan idore,mert mindig problemas a felmondas.

2022. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fizetsz csak meg keres ugyis hónap eleje van remélhetőleg még nem fizettél. Szerintem az sms-t is lehet hivatalosnak tekinteni vagy írásos bizonyítéknak, de ha biztosra akarsz menni akkor marad a levél igazolással hogy feladtad.de ismetlem valószínű két havi kaució van csak nála gondolom annyi a felmondási idő is van hát ne fizess tovább
2022. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen annyi van nála. Két havi kaució.

Még nem fizettem és nem is tervezek, mert ebben a hónapban inditanám a felmondást.

A gond az hogy a számlák meg az én nevemre jönnek abban az albérletben.

2022. okt. 4. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a szolgáltatókhoz és beszéld meg velük a helyzeted.
2022. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak mondjuk a gond az hogy nem is a városban vagyok. Hanem messze. Szabadság kérdőjel.


A tulajdonost meg sehogy se tudom elérni.

2022. okt. 4. 16:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj arra a címre ajánlott levelet, ami a szerződésben van.
2022. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szolgáltatást online is fel tudod mondani
2022. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!