Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Normálisak ezek a lakásbérlési...

Normálisak ezek a lakásbérlési feltételek , hogy etesd a macskát és átlagban csak heti 5 napot lehetsz ott 150 ezerért?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 20. 13:41
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
29 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Tessék?
2022. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem láttam a linket.Érdekes hirdetés, oké, hogy nagy lakás, egész luxusnak néz ki, de ki vesz ki csak hétköznapokra ennyiért+ felelősség?
2022. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Megnéztem a konkrét hirdetést, ok, hogy nagy a kégli meg budai hegyvidék, de azért a buszmegálló 12 per séta télen, sötétben mondjuk nem olyan jó poén. Amúgy meg a saját cuccit a bérlő hová tegyee? Most komolyan kerülgesse a tulaj fogkeféjét is? És ha valami miatt nem tud hová menni 2 napra akkor mi van, aludjon az aluljáróban? Hát énennyiért inkább bérelnék saját zárható szobát, ahol azt csinálok amit akarok, vagy egy pici garzont (nyiván ez csak egyedülállónak opció egyedül meg úgysem kell ekkora lakás).
2022. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok esélyt látok, hogy találjon rá valakit. Csak hétközben általában diákok vannak Budapesten, akik hétvégére hazamennek a szüleikhez. Ők viszont nem fognak egyedül lakást bérelni 150 ezerért.

Meg úgy általában elég furán veszi ki magát, hogy gyakorlatilag a főbérlőnek lenne szüksége segítségre, de még fizessen is neki magas lakbért, aki ott lakik. Korrekt mondjuk fele ennyiért lenne.

2022. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: Nem, max szivességi lakáshasználóként és szűkebb baráti/rokoni körben. Érdekelne mennyire üritik ki a lakást, mert ahogy elnézem itt egy tűt nem lehet berakni... Amúgy meg mi van, ha valami baja lesz a macskának? Még magyarázhatod, hogy nem te vagy a hibás, ráadásul kijárós macska amit bármikor elcsaphat az autó...
2022. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mohóság felső fokon. Valaki vigyázzon a macskájára, és még fizessen is érte.
2022. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak szerintem irreális...Voltam hasonló helyzetben, csak nem kellet hazamászkálnom hétvégente. Egy évig laktam az egyik legjobb bartnőm lakásában ameddig munkaügyben az USA-ban volt, de csak a rezsit (- közös költség) kellet fizetnem. Még ezzel együtt is kellemetlen volt a szeméyles cuccai között élni, meg azért csak ott volt folyton félsz, hogy mi van ha valami baja lesz a macseknak (az nem volt kijárós, csak már öreg). Még ezt sem vállanám többet, nemhogy így, és még fizessek 150 ezret...
2022. dec. 20. 14:08
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellnére, hogy szerintem tök jó a lakás kizárt. Csak konfliktusforrás, és a bérlőnek nem lenne magánélete. Nem is értem, hogy jut ez bárki épeszű embernek az eszébe, engem tuljadonsként is zavarana, hogy valaki ott lakik a privát szférámban. Maximum családtaggal/közeli baráttal állapodnék meg ilyenben ingyen (pl testvérem egyetemista gyereke). Macskaetetésre megkérnék egy szomszédot, vagy vinném magammal, ha egyik sem megoldható elajándékoznám, a lakást meg kiüríteném és kiadnám piaci alapon.
2022. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vicc. Én 20 ezerrel többért bérlek a környéken, igaz csak egy 35 nm-es lakást és nem házat, de saját macskám van, és (nyilván az ésszerűsség és a szerződés keretein belül) azt csinálok amit akarok. A tulajdonos nem zavar, az anyagiakat utalással rendezzük, kb fél évente találkozunk, amikor hazajön családlátogatóba külföldről :)
2022. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így hogy gondolták? Nagyon nem tartom reálisnak.
2022. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!