Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ingatlan közvetítő mennyit kér?

Ingatlan közvetítő mennyit kér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Albérletet keresek olcsón és nézegettem az oldalakat ahol nem volt akkora választék és találtam egy olyan oldalt, hogy ingatlanbazár ott elég olcsón volt több választék is. Viszont ott ingatlan közvetítő van aki pénzt kér az adatokért stb. Azt írta egyszeri költség. De ugye több ingatlan közvetítő van és akkor minden házért ami más ingatlanostól van mind kér egyszeri költséget és mennyit kér tudja valaki? Megbízhatobbak azok a házak amiket ingatlanos közvetít?


2023. jan. 14. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vevőként, bérlőkènt ne fizess!

Az tuti lehúzás

2023. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen felesleges olyan infóért pénzt adni, amit szinte semmi munkával (ugyanúgy mint ő) te is meg tudsz magadnak szerezni. Én a helyedben facebook csoportokban keresnék albérletet, a legtöbben ott szoktak, vagy esetleg ingatlan.com. De inkább fb csoportok.
2023. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Probálkoztam faceboookom de a kerületbe annyiért nincs amennyit én rá tudnék szánni meghát egy gyerekkel mennék ugyhogy ez is ugye riziko nekik :(
2023. jan. 14. 17:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ingatlan közvetítő is sok esetben a publikus kiadó lakásokat gyűjti össze, meg ha túl szép, h igaz legyen... Amúgy akkor költözz kintebbi kerültebe. Én is ezt tettem anno 14 kerületiként, inkább át költöztem a 16-ba. 10 perc buszozás és 30 ezerrel kevesebb albérleti díj volt.
2023. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3. Nincs az ingatlanközvetítőnek se olyan extra titkos infója, amiről csak ő tud, te meg nem tudhatnád meg. Ha erre csak akkor akarsz majd rájönni miután perkáltál neki, hogy nem kellett volna, akkor csináld.


Nincs ilyen, hogy az ingatlanosok tudnak titkos olcsó lakásokat.

2023. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Félre értessz utolsó.Néztem minden alberletes csoportot,oldlat de ezen az ingatlanos oldalon fura mod olcso lakasok voltak olyan lakasok amiket mas oldalon nem lattam csak ugye az ingatlankozvetito adatai vannak kint nem a tulaje
2023. jan. 14. 18:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne legyél hülye, mint én, mert én az voltam, és fizettem. Igen, Ingatlanbazárnak. Beraknak ilyen csábító ajánlatokat, tök szuper lakás, mélyen a piaci ár alatt. Jellemző, hogy nincs normális kép a lakásról, hanem ilyen netről leszedett szép szobabelső, és slussz. Vagy alaprajz, más kép semmi, vagy utcarészlet. Felhívod nyálcsorgatva, hogy téged ez krvára érdekel. Rendben, de ezért fizess (én 7ezret fizettem), aztán kapod a listát, amit többnyire különböző oldalakról ollóznak össze, egy táblázat képek nélkül. Minden nap kapsz egy táblázatot a lakások legfontosabb adataival, de se kép, se korrekt leírás. A csodalakást mikor felhívtam, egy baromi ellenszenves pali vette fel, és kitérő választ adott, azt se mondta meg, hogy kiadták-e már. (Persze, utólag jöttem rá, hogy a lakás -legalábbis ennyiért-nem is létezik.)

Hidd el, a semmiért fogsz fizetni.

2023. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oh koszonom :(
2023. jan. 14. 21:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A bérbeadó szokott fizetni 1 havi bérleti díjat.
2023. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az címárus lehet, akit találtál, nem érdemes foglalkozni vele.
2023. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!