Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Fogok találni albérlőt ezzel...

Fogok találni albérlőt ezzel a feltétellel?

Figyelt kérdés

Több tízezer fős városban lévő kis garzonom adnám ki úgy, hogy én is ott lakom, tehát lakótársat keresnék. Gyalog 1.5 km-re lakok az egyetemtől.


Van rá esély, hogy így jelentkezik valaki?



2023. jan. 16. 20:10
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
90%

Persze, simán.

A Facebookon vannak albérlet egyetemistáknak csoportok, ott hirdesd meg.

2023. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Azt hittem tartanak az ilyen együttéléstől a fiatalok.
2023. jan. 16. 20:28
 3/49 anonim ***** válasza:
94%

Nem egyértelmü, a garzon nem EGY szobát jelent?

Így nem hiszem, hogy sok jelentkezö lesz, egy KÜLÖN szoba azért alap!

2023. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
83%
Tömegközlekedéssel onnan meg lehet közelíteni az egyetemet viszonylag könnyen? A másfél kilométer nem annyira sok, de az esélyeket picit csökkenti a kényelmes emberek esetében. A garzon tudomásom szerint egyszobás lakás. Úgy keresel lakótársat, hogy ő is ugyanabban a szobában lakjon, mint te? Ez így eléggé kétélű dolog. Mert nem csak az albérlőnek kell kibírnia a veled együtt lakást, hanem neked is vele. Nem hangzik valami kényelmesnek, de nem mondom, hogy nincs rá esély, ha az ár kedvező, mert sok diáknak nehéz megoldani a szállását egy egyetemi városban.
2023. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Igen, egyszobás lakás (nyilván a piaci ár alatt hirdetném emiatt), autóbusszal 15 perc az egyetem. Engem nem zavar, ha az illető iszik, dohányzik, vagy könnyű drogot fogyaszt, csak állatot nem engednék a lakásba.
2023. jan. 16. 20:46
 6/49 anonim ***** válasza:
96%
Várjál! 1 szobás lakás, és te is ott laksz? Azt mégis hogy gondoltad? Osztozna veled egy szobán? Úgy biztos nem fog odaköltözni senki, mert ha már valaki fizet albérletért, akkor alap a külön szoba. Te sem szeretnél senkihez alkalmazkodni, hallgatni a horkolását, és csenben maradni ha ő alszik, de te mondjuk még beszélgetnél az ismerőseiddel stb
2023. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező! Nem vagy kissé beteges??
2023. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
95%
Persze, mindenki arról álmodik, hogy egy szobában lakjon egy vadidegen emberrel...
2023. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

6-os, ha felvesznek állandó éjszakás sofőrnek, akkor nem lesz probléma az alvás senkinek. Nagyon olcsó lakbérért hátha valaki mégis megfontolja a dolgot.


"Kérdező! Nem vagy kissé beteges??"


Legfeljebb egy kicsit furcsa.

2023. jan. 16. 22:30
 10/49 anonim ***** válasza:
92%
#29 Teljesen mindegy, hogy te most éjjel épp nem alszol ott, de gondolkodj mér kicsit racionálisan! Egy külön szoba az ember saját kis borodalma, és ahogy írték előttem, senki nem akarna osztoszkodni, és biztos lennének ütközések. Lehet te 6-ig dolgozol, és 7-kor már otthon vagy, de az albérlőd meg még aludna, de te felvered. Na ilyenre senki sem vágyik, és ez csak egy példa. Jóhogy nem azt szeretnéd, hogy az ágyon is osztozzatok mint a tengeralatjárókon.
2023. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!