Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan valasztjatok ki a...

Hogyan valasztjatok ki a lakotarsakat a tobbi szobaba,ha ti magatok tisztasagot szereto es rendszeresen takarito berlok vagytok?

Figyelt kérdés

Szeretnenk elkerulni a nezetelterest.

Ha eljon megnezni az ures szobat valaki,akkor hogyan tudtok megbizonyosodni,h o is hasonloan tiszta es tisztasagra ugyelo ,takarito szemely?


A sztori a kovetkezo: 4 szoba van. 2 szobaban tisztasagot szereto rendszeresen takarito emberek laktak. A masik kettoben meg nem takarito hanyag mocskot hagyo emberek.


Mivel tobben voltunk,nem tudtuk,h ki nem takarit.


Csak most latszik,amikor az egyik szoba 3 lakoja nyaralni utazott el,hogy tisztasag marad minimalis takaritassal /odafigyelessel.


Hogyan oldhato meg,hogyha lenne paraelszivo,hogy mindenki hasznalja fozesnel? Illetve fedot hasznaljon fozesnel?

Egy baratomnal volt elszivo,megis egyikuk nem hasznalta es megvolt az eredmenye.



#kosz #tisztaság #Allatsereg
2023. jan. 30. 06:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az EGYIK szoba HÁROM lakója?

Hányan vagytok abban az albérletben???


Minél többen vagytok, annál gázabb, ez ilyen. Nem nagyon tudod előre látni, max megkérdezed beköltözéskor, ott meg nyilván azt mondja mindenki hogy persze, rendesen takarít.

2023. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy úgy kéne feladni a hirdetést hogy 2 tisztaságmániás egyetemista fiu/lány egy 3. tisztaságmániás személyt keres lakótársnak.


Átérzem a helyzetet én is hasonlóan szeretem a rend és tisztaság van fiú létemre. Sőt zavar, ha nem így van.

2023. jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Konyhai elszívót be lehet úgy kötni, hogy csak akkor van villany a tűzhelynek is/csak akkor jön a gáz, ha be van kapcsolva az elszívó. Persze ezt a tulaj csinálhatja meg, ha akarja.
2023. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg anyagi okokból laksz így, de akinek ez fontos, nem költözik 4-5 fős albérletbe. Lehetetlen, hogy ennyi ember hasonlo legyen életvitel/takarítási szokások szempontjából.
2023. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 arpi1969 ***** válasza:
én olyanokkal laktam albérletben akik művészeti szakközépben végeztek illetve pár orosz és filozófia szakossal. Nagyon jó társaság voltak. sok múlik a lakáson is, van-e kert, milyen a lakás. például egy panelt lehet hogy hiába takarítasz akkor is nyomasztó marad.
2023. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 arpi1969 ***** válasza:
Az egyik lakótársammal mikor először találkoztam gondoltam legrosszabb választás, borostás volt egy biciklivel jött semmi szimpatikus nemvolt rajta aztán legjobb haver lett és akiket rajta keresztül megismertem azok csodajó emberek festő zenész kerámikus suliból, szóval keresd a művészetiseket
2023. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!