Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Újpest-központ (és környéke)...

Újpest-központ (és környéke) mennyire biztonságos környék?

Figyelt kérdés

Az alábbi két metróállomás környéke érdekelne. Vidékről költözne fel tesóm.


Újpest-Központ

Újpest-Városkapu


Egy sima 1 szobás lakást, vagy garzont nézne ezen a környéken.



2023. jan. 31. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Minden szubjektív. Honnan mész hová. Ahol én nőttem fel paradicsom. Ha ő a Kosdi repce mezőről jön, nem biztos, hogy jól fogja érezni magát.
2023. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Utcát írj
2023. febr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztonságos. Nyilván előfordulnak fura alakok olykor, mivel forgalmas, és az is tény, hogy a Városkapu sem éppen Újpest legszívmelengetőbb környéke, de statisztikák szerint a 4. kerületnek még a rosszabb részei is jónak számítanak városi viszonylatban, a kertvárosi része/Káposztásmegyer pedig toplistás.
2023. febr. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Az én szótáramban az a biztonság, hogy nem lőnek és nem vernek meg random járókelőket.

Egész Budapest teljesen biztonságos, fölösleges egyesével kérdezgetni a környékeket.

Emberek meg minden nap tűnnek el.

2023. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
De amúgy nem is értem, mire irányul egy ilyen kérdés. Valahol olyan nagy a népsűrűség, hogy versengenek az ottlakásért, aranyárat fizetnek érte, hogy lakhassanak ott, mégis mi lehet ott annyira előnytelen akkor?... Nyilván a rossz helyekről menekülnek az emberek és az árak lent vannak mert vásárolni, bérelni senki nem akar.
2023. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Újpest Központnál laktam majdnem egész életemben. Én szerettem. Ellenben Városkapu elég necces, Aradi, Berda József utca környéke konkrétan gettó, ezer éves lepukkant házakkal, nem napon barnult lakókkal. Ott még egy szimpla áthaladás is nyomasztó volt.
2023. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsót megerősíteném, én 15 éve lakom itt. Városkapu környékét nem ajánlom, bármennyire is szép az adott lakás, a környék nem tiszta, sokszor találkozol olyanokkal, akikkel nem szeretnél. Konkrétan rám többször rám ugrott (így ahogy olvasod) egy agresszív roma srác a vonathoz vezető úton, volt, hogy a kis utcában toltak falra, pénzt, cigit kérve. Volt, hogy fenekemre ütött és markolt egy nálam 10-15 évvel idősebb két másik társaságában. Este a gáz főleg! Sajnos a munkám miatt sokszor este kellett vonattal menjek, jöjjek.


Káposztásmegyer a legjobb szerintem, de Megyer és Újpest is teljesen rendben van. (Én is a Központban lakom.) De a Városkaput tényleg kerüld el..

2023. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Újpesten lakom az Aradi utcában már 8 éve. Imádom a környéket,soha semmi antrocitàs nem ért.
dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!