Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szép napot, Covid kezdetén...

Szép napot, Covid kezdetén (lezárások alatt) volt olyan bérlő, aki engedte egyszeri esetként a bérleti díj csökkentését?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 12:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, már nem látszik meg a covid előtti időszak, kiadási ár szempontjából.

Kommentek alapján látom, másnál is előfordult akkor, hogy engedtek az árból.

2023. febr. 2. 19:32
 12/15 NTBS ***** válasza:
100%
Ismerőseim esetén csak emelés nem volt.
2023. febr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Én 1 évig nemkértem díjat a bérőimtől, anya, apa 3 gyerek, 8 éve fizetnek gond nélkül, annyit kértem, a számlákat fizessék csak! Sajnos megszünt a munkehyük, így ennyi idő volt, mire utolérték magukat, ma is a lakásomban élnek, aranyosak, kedvesek!
2023. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Ez nagyon korrekt, le a kalappal. Ilyen emberekből kellene több és oly boldogan élhetnénk ebben a gyönyörű és biztonságos Kárpát-medencében, egységben, magyarok. (Még hiszek benne, naiv f.sz vagyok.) Akár bérlőként, akár tulajként, tulajdonképp nem is számítana, ki melyik oldalon áll. Csak az, hogy a tulaj legyen korrekt, emberséges, és ne harácsoljon, a bérlő meg fizessen rendben és ne okozzon kárt. Micsoda sz.rházi tulajok vannak, mondom ezt tulajként, aki tud is mit kiadni (bár nem szorulok rá szerencsére). De előtte 20 évig bérlő voltam, dolgoztam három különböző országban 7 évig összesen (USA, Hollandia, Anglia) és itthon a többit, úgyhogy voltam bőven a bérlő oldalon, ezért nem felejtem el tulajként sem, milyen ott lenni. F 45
2023. febr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14.a párommal összeköltöztünk annó, van munkánk, nem a plusz bevétel volt a fő szempontunk, inkább olcsóbban kiadtam, hogy azért legyen ott valaki, nincs terv a lakással, ezért engedtem el 1 évet!
2023. febr. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!