Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Inkább költöznétek egyedül...

Inkább költöznétek egyedül egy garzonba vagy kivennétek egy szobát olcsóbban, de idegenekkel kell laknotok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Garzon
Szoba
38 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben az anyagiak döntenek, de ha ez nem számít, akkor garzon egyedül, vagy esetleg EGY másik emberrel közösen egy lakás, több emberrel semmi esetre sem.
2023. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapból a garzont jelöltem be, de természetesen függ attól kik lennének azok az "idegenek" és milyen lenne a közös lakás.

Ha egy amúgy nagyon kényelmes lakásban kellemes emberekkel kellene osztozni a konyhán, egyebeken, de a saját szobám elég jó lenne, sok másban is az igényeinek megfelelne (ár, közlekedés, szomszédok, mi van a közelben stb.) akkor lehet hogy inkább laknék másokkal közösen.

2023. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mik a céljaim, kilátásaim.


Én 30+ éves koromig csak szobát béreltem. Egyik oldalról megérte, mert konkrétan nulláról indulva 5 év alatt lett saját lakásom, még ha nem is álmaim lakása.


Másik oldalról meg nem érte meg, mert elment a fiatalságom azzal, hogy másokkal élek. Ami 25 éves kor alatt egyetemen még oké, de felnőtt dolgozóként már csak nyűg.


Párkeresésben is a "nincs egzisztenciád" kategória, mintha "mamahoteles" lennél.

2023. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk olyan szempontból nem egyszerű, hogy szobával viszonylag jó helyen lévő lakás is beleférhet a keretbe. Rokonomnak is ez volt, mindig Belváros közeli helyen bérelt, vagy párjával együtt, vagy pedig szobákat.


Aztán egyszer egyedül maradt, megunta a másokkal lakást is. És hát rögtön ki is szóródott egy külső kerületi garzonba, több pénzért. Nyilván nem ugyanaz az élet, vissza is költözött végül vidékre.

2023. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mik a céljaid? Mik a lehetőségeid?


Nyilván a garzon kényelmesebb, de ha szeretnél saját lakást és nem keresel jól, akkor lehet jobb lenne a lakhatásod olcsón megoldani, hogy minél több pénzt tudj félre rakni egy saját lakásra.

2023. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a pénzemtől függ.
2023. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
61%
Garzon.
2023. febr. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha belefér, akkor garzon.
2023. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kivettem egy garzont 2 éve, de nagyon rossz volt egyedül. Új dolgozó is voltam, a kollégákkal nem volt gond, de hát munka után csak nem engem fognak kísérgetni, így mentem egyedül. Ezzel sem lett volna gond, de este már egyedül voltam, unatkoztam, nem volt jó és beleutáltam az egészbe, vissza a szülővárosomba. Sajnos, akkor én is úgy voltam, hogy nem szeretnék másokkal lakni. Nyilván nem lehet tudni, ha szobát bérelek, akkor is beleutáltam volna az egészbe. Tudtam volna egyedül is fizetni a garzont, ezzel nem volt probléma.
2023. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább garzon, 6 évig bérelten szobát, pénzügyileg megérte, de egy idő után fárasztó, hogy mások helyett kell állandóan takarítani.
2023. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!