Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletbe megéri szőnyeget...

Albérletbe megéri szőnyeget venni az albérlőknek?

Figyelt kérdés
Többért ki lehet úgy adni a lakást, ha van benne szőnyeg?

2023. febr. 23. 14:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó szőnyeget vegyél, ha vigyázuni akarsz a parkettára.
2023. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


Valami ilyesmit?

2023. febr. 23. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Tapasztalataim szerint nem. Leöntik valamivel, aztán nem mossák ki belőle azonnal, így beleszárad. Ha hosszabb szálú, akkor nehezebb porszívózni, nem bajlódnak vele.
2023. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha albérletbe adsz ki egy lakást, azzal kell számolni hogy tönkremennek dolgok.

Én amikor már ronda volt a szőmyeg, kidobtam és vettem újat.

Pár ezer forintért már volt akciós szőnyeg az ikeában.

Ennyinek bele kell férnie.

2023. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Én nem bérlek semmit, de szállodában is az az első, hogy berugdalom a szőnyeget az ágy alá, otthon meg nincs.

Ha a bérlőd akar szőnyeget, akkor majd szól.

2023. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

"Ha albérletbe adsz ki egy lakást, azzal kell számolni hogy tönkremennek dolgok."

Valóban, de sokkal egyszerűbb, ha nincs is, ami tönkremenjen. Amúgy meg nagy pazarlás is pár év után kidobni egy szőnyeget, amit szétcsesztek a bérlők, mint ha magamnak veszem, és használom 10+ évig.

2023. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom, hogy nálam akármelyik albérletben az összes szőnyeg feltekerve végezte az ágy alatt.
2023. febr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak azért,mert veszel szőnyeget a lakásba, nem fogod tudni drágábban kiadni. Én tavaly adtam ki lakast, semszőnyeget, sem függönyt nem vettem. Vegyen magának a bérlő olyat, ami neki tetszik. Ő lakik ott, az ő otthona. Számomra a lakastextília az otthonossághoz tartozik, sztem fontos, hogy a lakó saját ízlése szerinti szőnyeget, függönyt vegyen. Vagy épp ne vegyen, ha neki úgy tetszik. Ez az én véleményem.
2023. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem érdekelt a szőnyeg az albérletben.

Akor tudod drágábban kiadni, ha légkondit teszel bele, vagy felszereled rendesen gépekkel, nem egy 13ezres szőnyeg miatt.

2023. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!