Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha a lakásom egyik szobáját...

Ha a lakásom egyik szobáját kiadom, illik beszélgetni a bérlővel?

Figyelt kérdés
Igazából keveset vagyok otthon van fő állásom meg a főállásos helyen maszek melóm meg mellette mellék állásom, a konyhát max kV főzésre használom meg az egyik szobát használom csak a másik be van rendezve de nem is szeretek oda bemenni mert rossz emlékek vannak.

2023. febr. 26. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, csak a legszükségesebbeket. Fizetés, a közös konyha , fürdő Wc használat. Nem mindenki pakol el maga után stb. Ha a másik szobát kiadod szerintem ida már ne menj be, mert azt ugye kiadtad és a társbérlő nem venné szívesen.
2023. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NTBS ***** válasza:
84%
Nem kötelező, de ha kölcsönösen jó kommunikálni, akkor lehet.
2023. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik bérlőmmel tök jól elvoltam :) nem kötelező beszélgetni, de pl reggel együtt kávéztunk és kérdeztük egymást. Volt antiszoc bérlőm is, őt látni se láttam szinte és csak pár szót beszéltünk hónapok alatt. ... egyéne válogatja.
2023. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!