Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért Veszprémben a legmagasab...

Miért Veszprémben a legmagasabbak az albérletárak a megyeszékhelyek közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. márc. 21. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem igazán marad el tőle Győr például, ez mindig változik és mindenhol nőnek. Kulturális főváros most, bár ezzel nem tudom hogy függhet össze
2023. márc. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat jelent az EKF - szerintem ebből is látszik.
2023. márc. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

"Utána négy vármegyeszékhely következik holtversenyben 150 ezer forintos átlagos lakbérrel, ennyiért kínálják ugyanis a debreceni, a győri, a székesfehérvári és a szombathelyi albérleteket."


Most akkor abból csináltak hírt, hogy átlagban Veszprémben 2 ezer forinttal drágább mint másik 4 megyeszékhelyen? Ennek a hírnek szerintem azért megkérdőjelezhető a hitelessége. Tutira nem hivogattak fel embereket, mert úgyse mondanák el, max hírdetési portálokból szedtek ki random adatokat. Ráadásul a fizetések tükrözni szokták az albérletárakat, és én pont Veszprém és Fehérvár közt lakom, és azért nem választok veszprémi munkahelyet, mert ott a szakmámban, 100 ezerrel alacsonyabb a fizetés, mint Székesfehérváron.

2023. márc. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lilluci27 ***** válasza:
93%
Szerintem azért mert a kultúrális főváros lett, amúgy msá nem indokolja, amint látható elég drasztikus volt az emelkedés.
2023. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as a kérdésem pont erre irányult, hog miért lett Veszprém az első, amikor látszólag semmi nem indokolja. Egyébként meg az ingatlanos szakma is úgy hazudik ahogy akar, az árak elszállása miatt őket is felelősség terheli nem kicsit.
2023. márc. 22. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem Győrben 30-40%-al magasabbak a bérek és még is olcsóbb a lakás. Pedig mindig Győrre mondták, hogy milyen drága a lakhatás... Aztán már kelet-magyarországon is ennyibe kerül az albi pedig ott meg fele annyit keresnek kb.
2023. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Mert Veszprémben élnek a világ legcsodálatosabb emberei. :) :) :)
2023. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
52%

Veszprémi vagyok. Igen, rohadt drágák az albérletek meg a lakások is. Munkahelyekben nagyon silány Veszprém, volt egy informatikus ismerősöm, aki itt csak gyárba tudott volna menni.. gyári munka az van bőven, ami szerintem szarul fizet, bár sose dolgoztam és nem is fogok dolgozni gyárban.

Székesfehérvár milliószor jobb, Veszprém egy unalmas hely. Az EKF is egy fideszes vicc.

2023. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ekf egy vicc, munkalehetőség és versenyképes fizetés nuku... Csak a sok beképzelt burzsuj, aki megteheti...


2,5 évet éltem ott, hát csalódás volt...

2023. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!