Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Érdemes szülőktől elköltözni...

Érdemes szülőktől elköltözni szerintetek?

Figyelt kérdés

figyelembe véve: nem nyugodt a környezet, feszültség van, egy kis lakásban viszont lehet többet kell költenem de viszont nyugodtabb életem is lehet, önállósodok.

Fura, hogy hirtelen erre a döntésre jutottam, van pár szempont ami miatt nem kedvező, de javarészt a lelki egészség miatt meg úgy vélem igen.

Mindenképp költözök, csak érdekel mit gondolnak erről az emberek mert most a megszokottól eltérő döntést hoztam.



2023. máj. 11. 15:11
 1/8 A kérdező kommentje:
másfelől nagyon fura lesz ez most így mert gyakorlatilag főzni is ott fogok megtanulni meg mindent.
2023. máj. 11. 15:12
 2/8 A kérdező kommentje:
ja igen eddig elmulasztottam az életemből sokmindent, volt egy visszafogó erő, ami fojtogatott, pl nem hoznék nőt se ide stb... de most úgy érzem mintha ezen változtatni akarnék szóval az eddigi életem teljesen át akarom formálni így közel a 30hoz...
2023. máj. 11. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolut, foleg ha kozel vagy a 30-hoz. En viszonylag hamar elkoltoztem otthonrol (22 evesen), azota sem bantam meg. Egyreszt onallosodtam, sokkal jobban be tudom osztani a fizetesemet (mikor otthon laktam kb. elszortam mindenre), azota a szuleimmel is sokkal jobb a kapcsolatom. Ha meg tudod engedni magadnak, hogy egyedul berelj lakast az sem rossz, de elso korben en csak szobat berelnek, mar csak a tarsasag miatt is. Sokkal jobb ha ugy nyilik ki az elettered, hogy van mellette tarsasagod. Nekem az eletemnek az egyik legjobb idoszaka volt, mikor a barataimmal laktam egyutt. :)
2023. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nekem nincsenek barátaim abszolút. Jelenleg pszichológushoz járok, kicsit későn érő tipus vagyok mentális dolgok miatt de hirtelen úgy döntöttem jó lesz az egyedül is egyelőre, amúgy is én kicsit zárkózottabb vagyok, nem igazán szeretem ha vannak körülöttem... :D
2023. máj. 11. 15:21
 5/8 A kérdező kommentje:
persze van kivétel, meg akadhat, de jelenleg így érzem
2023. máj. 11. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó lesz az, legjobb döntésed. :)

Rögtön az ugrott be, hogy ez csak jó döntés lehet, ha megengedheted magadnak, de azért féltem, hogy nehogy egy 16-17 éves kamasznak tanácsoljam ezt, de közel a 30-hoz? Épp ideje, ez egy nagyon jó ötlet.

2023. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2023. máj. 11. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyit keresel?
2023. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!