Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen társasházban lakni?...

Milyen társasházban lakni? (bérelni)

Figyelt kérdés
Költözés előtt állok és van egy szimpatikus kisebb társasház, de nagyon nem tudom milyen lehet így lakni. Földszintjén van néhány kisbolt (zöldséges, pékség, kávézó, lottózó) és a felső szintje meg 2 vagy 4 lakásos társasházként üzemel, 2 lakásra egy nagyobb közös terasz és ennyi. Alapvetően a város csendesebb része úgy gondolom, és jó helyen van. Mennyire lehet hangos, zavaró a forgalom, vagy a működésük? Lakott már hasonló helyen valaki? Kisebb társasházzal kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnek

2023. jún. 5. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

A zöldséges, a pékség, a kávézó és a lottózó is tipikusan olyan üzlet, ami délután már zár, nincs későig nyitva. Szerintem ezek nem lehetnek különösképp zavaróak, átlagos utcazajt produkálnak.

A kocsmák, éttermek lehetnek zajosak későn.

2023. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a pékségben sütés is van, éjfélkor kezdik és du. 5-ig tart. Néha zajos, és nem lehet szellőztetni sem.

Lottózók, kávézók is vannak éjjel 23 óráig nyitvatartók, kisbolt is lehet non-stop.

2023. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire lehet hangos, zavaró a forgalom, vagy a működésük?"


Ez tipikusan az a kérdés, amit csak és kizárólag te magad tudsz megválaszolni.


Én azt tudom, hogy ahol láttam trafikot, pékséget, kisboltot ami sokáig nyitva tartott oda rendesen össze fújta a szemetet a szél minden nap. Gondolkoztam is, hogy aki ezek felett lakik annak pokol lehet az élete.

2023. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!