Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan tudnám jobbá tenni a...

Hogyan tudnám jobbá tenni a lakást?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a múlt hónapban költöztem be egy albérletbe ami nem a legjobb és a pár hét alatt mióta ott lakom fedeztem fel hibákat és rájöttem hogy annyira nem tetszik a lakás és nem tudom hogyan tudnám szebbé jobbá lakhatóvá tenni hogy jól érezzem ott magam szeretnék ötleteket és tanácsokat kérni mert szeretném ott jól érezni magam az apukám meg az egyik kolléganőm akivel jóban vagyok ők azt mondták hogy jó az a lakás de én annyira nem érzem jól magam benne és szeretném ha jól tudnám benne érezni magam és ezért szeretnék tanácsokat kérni meg ötleteket hogy mit tudnék kezdeni azzal a lakással amúgy egy 30 négyzetméteres garzon lakásról van szó

2023. jún. 6. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
És mi nem tetszik benne?
2023. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ennyiszer leírni, hogy nem tetszik, meg jobbá akarod tenni, érthető volt a kérdés mondatából is.

Azt írd le milyen most a lakás és mi nem tetszik benne. Méret, helységek, elrendezés és a hibái.

2023. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,megragadtam a lényeget, de a pont, mint mondatvégi írasjel, vagy bármi hasonló, mond neked valamit?
2023. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. fizikai fájdalom egy ilyen vesszők és pontok nélküli, ékezetet nélkülöző moslék írást olvasni. A felét fel sem fogtam, de jól értem, hogy te mindenféle konkrétum nélkül vársz javaslatokat? Basszus, azt sem tudjuk mi az amit nem szeretsz benne. :D

Írj egy listát a negatív dolgokról meg mindhez egy megoldási ötletet aztán valósítsd meg őket, ahogy az időd és pénzed van rá.

2023. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tetszik benne? Elosztáson és a helyén nyilván nem tudsz változtatni. A fal színén talán, ha a tulaj engedi. Vegyél neked tetsző függőnyöket, párnahuzatokat, képeket, tegyél ki apró személyes tárgyakat, stb. Ettől lesz egy otthon otthon és nem csak egy lakás.
2023. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Könyvvel lakastextilíával (szőnyegek, függönyök) bármelyik lakást otthonosabbá tudod tenni. Amúgy konkrétan mi nem tetszik a lakáson?
2023. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
100%
Semmivel nem kell. Ez nem a saját tulajdonod. Ha nem tetszik elköltözöl.
2023. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lakaspsrfum.

Uj agynemu,szonyeg,fuggony.

Uj butorok.


Ezeket atveszeled a tulajjal,h sajat koltsegeden megveszed es otthagyon neki.

2023. jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges válaszolni a kérdésre. A kiírójának annyira volt csak fontos, hogy 2 hete, rögtön a kérdés megjelenése után kérdeztem tőle mi nem tetszik neki a lakásában és azóta se reagált rá.
2023. jún. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!