Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szegediek! Nem tudtok olcsó...

Szegediek! Nem tudtok olcsó albérletet vagy nem kerestek lakótársat véletlenül?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg egy koleszt ahova érdemes jelentkezni?


Koleszos vagyok most, de pokoli nehéz mert hideg van, 9en vagyunk és nem tudom kipihenni magam. Következő évben próbálok egy jobbat keríteni, ebben szeretnék segítséget kérni.


Köszönöm.



2012. dec. 30. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
szegedi egyetemisták csoportba nem próbáltad hirdetni? Mert ott szoktak jelentkezők lenni
2012. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kihagytam hgoy nem vagyok egyetemista... OKJn vagyok. NEm tudom az nem problémás így?


Amúgy nem szoktam.

2012. dec. 30. 19:30
 3/8 A kérdező kommentje:
akarom mondani nem próbáltam :)
2012. dec. 30. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függetlenül lépj be (max kilépsz utána ha nem akarsz benne lenni), ott szerintem többen látják, hogy kiírod, hátha vki pont keres lakótársat. Amúgy én is most költözöm, de azt a helyet nem ajánlom, ahol voltam, mert pihenni nem tudtál volna, én is azért költözök
2012. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez sem jobb ahol vagyok. 9en egy szobában, se fűtés se nyugalom.. hulla fáradtan jövök a suliból, erre az egyik szobatársam mindig bömbölteti a sámánzenéjét... plusz még kurjongatnak mint állat, szaladgálnak jönnek mennek... másik szobát meg nehéz keríteni ahol jobb lenne.... Most nézegettem albikat, de fogalmam sincs hogy melyiket kéne. Van olyan ahol 3 szoba van és egy főre 30 ezer jut, ha jól értelmezem, legalábbis így írják.
2012. dec. 30. 20:39
 6/8 A kérdező kommentje:
ez amúgy facebookos csoport? vagy a neten van valahol?
2012. dec. 30. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
jaja facebookos. Szegedi egyetemisták a neve.. Attól is függ, hogy mennyibe kerül, hogy hol van, meg hogy hányan laktok. Én tarjánba lakok, igazából egy csomó busz jár oda, gyorsan ott vagyok mindenhol, és 3-an laktunk, így volt 30ezer környékén
2012. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2012. dec. 30. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!