Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van olyan, aki 5 évig, vagy...

Sandol kérdése:

Van olyan, aki 5 évig, vagy tovább maradt egy albérletben Budapesten?

Figyelt kérdés

Sok embertől olvastam itt,hogy 2-3 év után költöznie kellett az albérletből akár a bérbeadó,akár a bérlő miatt. Most gondolkozunk a menyasszonyommal (mindketten 25 évesek vagyunk), hogy költözünk,de nem szeretnék évente költöködni. Van biztos albérlet?

Valamint tudom,hogy sok ilyen kérdés van,de szerintetek 210.000 ftból ki lehet normálisan jönni egy 1-1,5 szobás albérletben?


2013. máj. 29. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi 6 éve vagyunk ugyanott, és még maradunk 2,5 évet. Tehát van olyan albérlet, ami biztos. Persze, ez mindig sokminden függvénye.

Szerintem pedig ki lehet jönni ennyi pénzből. Jó gazdálkodással mindenre fogja belőle futni.

2013. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Simán. Én 15 éve lakok albérletben, ez a 3. kecó.
2013. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Igazán megnyugtató a válaszod.Azt megkérdezhetem,hogy honnan tudod,hogy még 2,5 évig ott lesztek,valamint,hogy hanyadik kerületben laktok?


Kedves Második!

Egy albérletben mennyi ideig laktál? Neked is köszönöm a választ!

2013. máj. 29. 22:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert két és fél év múlva fogunk tudni lakást venni legkorábban. A 7. kerületben lakunk.
2013. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár mi is ilyen szerencsések lennénk.
2013. máj. 30. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon biztos vagy benne, hogy sokáig maradnál, köss határozott időre szóló szerződést, azt nem tudja a bérbeadó felmondani. Hátránya, hogy te sem tudod felmondani, ezért csak tényleg abszolút biztosan jó lakásra szabad megkötni.


Másik lehetőség, hogy a szerződésben kizárjátok a bérbeadó rendes felmondási jogát, habár ebbe a magyar bérbeadók, ismerve a "kultúrájukat", aligha mennek bele.

2013. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Határozott idejűbe én is gondolkozom,lehetaz lenne a legjobb.
2013. jún. 2. 00:04
 8/9 rewqrewqrewq ***** válasza:
A jó albérletben évekig van mindig az ember ... én is ismerősök is voltak 4-6 évet is folyamat egy helyen. 210-ből már lesz kéglitek ... max a kaució lesz húzós az elején.
2019. máj. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: Nem sietted el a választ, csupán hat évet késtél vele.


Azóta szerintem már megcsömörlöttek Budapesttől, kimentek az agglomerációba egy barátságos családi házba, és lebabáztak :)

2019. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!