Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hány évés kortol lehet egyedül...

Hankok007 kérdése:

Hány évés kortol lehet egyedül költözni albérletbe?

Figyelt kérdés

ezt ugy gondolom hogy a szüleim bele egyeznek..

és én most vagyok 16. nem soká 17

van munkám és 3-4 es tanulo vagyok fent tudnék tartani albérletet csak az a kérdés hogy szuloi engedélyel koltozhetnék e egyedul kulon?



2013. jún. 22. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:

nem hinném, h ebbe belemegy a gyámhatóság, bár ha nem reklámozod, akkor nem derül ki.

nos, egy albérlet egyedüli fenntartásához, kajáláshoz, minden egyébhez havonta minimum 100ezer kell. de akkor is elég szűkös életet tudsz élni. tényleg keresel ennyi pénzt ebben a korban? mert akkor légyszi adj nekem is tippeket hozzá :)


szóval ha van rá biztos kereseted, nem megy a tanulás rovására és az őseid is belemennek, akkor sztem nem lesz akadálya. de az nem ér, h hazaszaladgálsz kajálni meg pénzt kunyerálni, mert annak nem sok köze van az önálló élethez.

2013. jún. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!