Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan találok gyorsan igényei...

Hogyan találok gyorsan igényeimnek megfelelő Budapesti albérletet?

Figyelt kérdés

Már az összes létező internetes oldalt átnéztem, de ebből csak 1-et találtam ami valóban tetszett, de már kiadták.

XIV. vagy X. kerület érdekelne, és leginkább külön lakrész, kis ház, kis kerttel. Panel lakások nem érdekelnek.

Kihez érdemes fordulni az interneten kívül? Szeptember 1.-ei költözésről lenne szó.



2013. júl. 21. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi is most keresünk. Hááát tényleg nem egyszerű. Tele van kamu hirdetéssel minden oldal. Átverés, átverés, kiadták már csak elfelejtették levenni, átverés, átverés... kb ilyen a felhozatal. Nagyon nehéz. :(

Én azt se bánom ha ingatlanos, csak ne nézzen hülyének. A semmiért nem fogok kifizetni 7 ezer forintot. Pénzt bárki csak akkor láthat, ha láttam a lakást és előttünk a szerződés. De akkor azonnal.

2013. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha keresel, ne fizess!!! Ingatlanosnak mindig a lakás kiadója fizet.
2013. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ingatlanosnak mindig a lakás kiadója fizet."


Naja, én is így tudtam. :)

De volt, hogy felhívtam jónak tűnő hirdetést és amikor mondtam, hogy én bizony nem vagyok hajlandó előre fizetni a semmiért akkor felháborodottan visszakérdezett: mégis mit képzelek, hogy ő ingyen dolgozik?

2013. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kiad-lak ***** válasza:

Aki 7000-et kér az nem ingatlanos. Az címlista értékesítő.

Egy dolog érdekli: tedd ki a zsét! Nem bonyolult.


A hivatásos közvetítőnek a tulaj fizet. Neked nincs egy filléredbe sem.

2013. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kiad-lak: én érveltem neki, hogy ez tudtommal úgy működik, hogy a tulajtól szed be pénzt, jutalékot, szóval, hogy persze, hogy nem várom el, hogy ingyen dolgozzon! Válasza az volt, hogy lehet úgy is, de akkor jóval magasabb a kaució meg talán a bérleti díj is vagy valami ilyesmit magyarázott.


Amúgy te tudsz segíteni? Vagy miért van ilyen beszédes neved ha nem ezért? :) Kicsi, olcsó, de azért normális albérletet keresünk. Jelenleg is ilyen van, de kicsit sötét meg nem szellőzik valami jól, ezért keresünk másikat.

2013. júl. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hányadik kerületben van az az albérlet, amitől megválnátok?
2013. júl. 24. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért? Nem ajánlom :) Amúgy 7, ami szintén nem opció neked.
2013. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csilla utcában találtam egyet, az mennyire szar környék?
2013. júl. 26. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!