Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit tegyek ha egyik lakótársam...

Mit tegyek ha egyik lakótársam egész nap játszik és közben üvöltözik meg káromkodik és nem lehet lazitani, pihenni tőle?

Figyelt kérdés
Egy olyan szerencsélten szituációban vagyok hogy a falak k.urva vékonyak és minden áthallatszik még a suttogás is, errefel ez barom egész nap káromkodik, kiabál és üvöltözik. Idegileg ki vagyok készülve. Mit tegyek?
2014. márc. 25. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, vagy költözz el.
2014. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

költözök, de nem megy egyik napról a másikra


1 hónap mulva lesz csak

2014. márc. 25. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor addig sajnos ki kell bírnod, vagy beszélni vele.
2014. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Talán beszéld meg vele, ahelyett hogy itt panaszkodnál és a háta mögött szidnád? Ezt így szokták.
2014. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
hahahahahahahaahahah mintha rólam beszéltél volna :DDD jó skac lehet a szobatársad :_D
2014. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

füldugó


2 füldugó


2 füldugó+hallásvédő


forró ólmot öntesz a füledbe

2014. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na nehogy már füldugó használatára legyek szoktatva, amikor egy kis civilizát viselkedést várnék el az embertől aki itt él a házban és tudja hogy milyenek a falak.
2014. márc. 25. 22:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon leszóljátok, de tényleg baromi zavaró, nekem ez ment fél évig, csak a srác konkrétan a szobatársam.


Este nem tudok aludni mert gépezik, csámcsog mint egy állat, és 0-24-ben képes játszani. Tanulni meg rendszeresen éjfél után áll neki, így az van, hogy ha nappal szólok, akkor "mit zavar téged?" a válasz, ha este akkor "megtanulod helyettem?".


Sajnos nagyon sz..r helyzet, és hosszú távon max a költözés segít.

2014. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De tényleg nem értem milyen jogon szólnak le minket amikor teljesen természetes dolgot várunk el egy embertől aki velünk él, éspedig azt hogy legyen tekintettel másokra is.
2014. márc. 25. 23:12
 10/11 anonim válasza:
Meg kell beszélned vele. Hogyha többen laktok akkor pedig beszéljétek meg, mennyetek be együtt, és mondjátok el neki hogy zavaró amit csinál. Ha nem érti meg, akkor egy közös szavazással kitehetitek a szűrét a lakásból, csak van ott valami lakásvezető :D
2014. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!