Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Jövőre érettségizem, utána...

Jövőre érettségizem, utána egyetem (BMEre szeretnék). Barátnőmmel közös albérletet tervezünk Pesten a belvárosban. Úgy átlagban rezsivel mennyire jönne ki havi szinten?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Attol fugg. A parom egy 36nm-s garzonert osszesen 60-65ezret fizet, 6.ker Podmaniczky utcatol 2 percre lakik (Nyugatitol 5-8perc seta). Egy masik ismeros 70 tajan fizet, 6.ker szinten, igazabol nagyon valtozo, a belvaros nem valami olcso, de a rezsi persze rajtatok is mulik, ha sporoltok, szerintem a teli honapokban is ki lehet jonni nagyon max. 60-70-bol.

De en tenyleg csak az alapjan tudok kommentelni, amit ismerosoknel latok, az fb-s lakasos csoportokban egy belvarosi garzon olyan 45-55ezer+rezsi tajan van.

2014. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keresgélj a neked fontos szempontok alapján itt, egy év alatt még bármi változhat, de nagyjából ilyen árakra számíthatsz: [link]
2014. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Lehet találni kettőtöknek szobát 50 ezerért rezsivel relativ konnyen, ha pl nem zavar h a másik szobában lakik még valaki, vagy valakik.

Ha azt szeretnétek hogy ketten legyetek, akkor 50ért kicsit nehezebb, de nem lehetetlen. Ajánlanám a belvárostól kicsit távolabb lévő lakásokat (kb 20-30 percre a belvárostól), ott már könnyebb találni olcsón, de szerintem inkább számítsatok 30-40ezer/fő ha csak ketten akartok lenni a belvárosban

2014. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Most találtam neked. 5 villamosmegállóra a bme-től.


[link]

2014. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi eddig mindenkinek:)

#4 nem hiszem hogy 1 év mulva még meglesz de nagyon rendes vagy, köszi:)

2014. máj. 29. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:
mi a 8. kerület normális(abb) részén lakunk, 42ezer plusz rezsiért. galériás, felújított garzon. télen 65ezer közös költséggel együtt, nyáron 50 körül van. kettőnknek kifizethető, és nagyon jó a közlekedés (24, 28-as villamos, 83-as troli, 9, 99-es busz).
2014. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!