Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit tegyek, ha újra és újra...

Mit tegyek, ha újra és újra gázszagot érzek a szobában?

Figyelt kérdés
Konvektoros fűtésünk van, a csapnál gázszivárgás volt. Ezzel csináltak valamit, azóta nem annyira érezni. Viszont ha egy hétig nem vagyok itt, csukva vannak az ablakok és az ajtó is, akkor érezhető a gázszag. Most két hét után tértem vissza, és erősen megcsapott. Szerintem az egész csapot cserélni kellene, illetve a konvektort is jó lenne leellenőriztetni. Kihez lehet fordulni, illetve milyen költségekkel jár ez? A tulaj fiával lakom együtt.

2014. nov. 13. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Riasztót venni szerelőnek szólni, szivárgás sprével ellenőrizze le!
2014. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A tulaj fiával lakom együtt."

De temetni külön fognak. Ha nem intézkedsz.

2014. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kivel kell megnézetni (maszek gázszerelő)? Illetve milyen költsége van ennek körülbelül? Csak, hogy legyen mivel számolni, kalkulálni. Sajnos sok rosszat lehet hallani, átverik az embereket és igen magas költsége van még a felülvizsgálatnak is.
2014. nov. 13. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetesen gázszerelővel-központi fűtésszerelővel! "Ezzel csináltak valamit, azóta nem annyira érezni."-Te írtad: Aki csinált vele valamit akkor az sem szaki! Sprayével megnézi és köszönöm szépen...
2014. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha megkíméled a tulaj fiát, sztem ingyen megnézi, cseréli a csapot is... :D (Y)
2014. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A gázszolgáltatót hívtuk ki, de telefonon elmondtuk mi a probléma, amikor kijöttek, elmondták, hogy csak a főcsappal foglalkoznak a készülékeknél lévőkkel nem. Mindenesetre megcsinálták "haveri" alapon, de nem cserélték. Talán tömítést, vagy fogalmam sincs. Akkor alig lehetett érezni (rá pár napra), de most már megint erősebb.
2014. nov. 13. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak is szakembert hívj!Gáz közp. fűtés szerelőt!
2014. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!