Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb helyen csak lánynak adható ki a szoba?

Figyelt kérdés

Most találtam egy jó helyet a VIII.kerületben. 1 szoba: 30ezer Ft+20 ezer s rezsi+1 havi kaucio.


Telefonáltam,megnézném és ha megfelel, holnap költöznék is. Viszem vagy utalom a tárgyhavi lakbért és a kauciot, így 80 ezer Ft-ot adok nekik kezdésnek! Szóltak, hogy ne menjek, csak nő jöhet! :-((((


Találtam egy másikat is,szintén a 8.kerületben, 3.emelet, 1 szoba, 35 ezer+ 2 havi kaucio!!

Örültem, ide is telefonáltam, megnézem és ha ok, adom a 105 ezer Ft-ot azonnal!

Vissza szóltak, hogy csak lánynak adják ki!


Ennyire sok nő nélküli,lúzer lenne? Így akarnak nőt szerezni vagy mi a fene van?



2015. jan. 7. 14:22
1 2
 1/15 ElnökÚr válasza:
63%
Ez de gáz :D És a nő a pasijával nem mehet amúgy?
2015. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt a kiadótól kellene megkérdezni! Amúgy minden második hírdetés így kezdődik, kiadó csak egyetemista tanuló lánynak...
2015. jan. 7. 14:27
 3/15 anonim válasza:
27%
Diszkrimináció, fordulj az illetékes szervekhez.
2015. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem pár balfsz úgy akar csajozni hogy ráhajt az albérlőjére.

Kíváncsi vagyok hogy egy rusnya kövér csajnak kiadnák e.

2015. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4-es. Így van, egyetértek veled!

Ha már ránézek a hírdetésekre és látok irreálisan alacsony és hasonló hírdetést, szinte már tudom miről van szó!


Pl. 5.kerületben 1 szoba kiadó 20 ezerért :-))


vagy XIII.kerületben lánynak kiadó szoba 15 ezerért :-))


vagy kaucio nélkül dolgozó lánynak kiadó 1 szoba 30ezerért, amiben a rezsi is benne van! :-))


..és még sorolhatnám!

2015. jan. 7. 14:41
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
szerintem azért, mert azt gondolják a lányok jobban vigyáznak a lakásra
2015. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Két oka van:

1: lányok laknak ott.


2: Szimpla rasszizmus.

Azt hiszik, hogy ők nem visznek fel szex partnert.

Azt hiszik, hogy ők rendesebbek, nem koszolnak, megbízhatóbbak.

Ahol csak ilyen hirdetést találsz, oda amúgy sem akarsz fiúként menni, mert úgy fognak veled bánni, mint egy kivert kutyával.

2015. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Nagy átlagban a lányok szolidabbak, kevésbé lakják le a kéglit, és kirakni is könnyebb őket. Ezért sok tulaj ragaszkodik hozzájuk.
2015. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Ennyi hülye kommentet... az esetek igen kis százalékában van szó arról, hogy valami utolsó lúzer szexpartnert keres.


Általában azért preferálják a nőket, mert a sztereotípia, általános megítélés szerint:

- csendesebbek, nyugisabbak

- rendszeretőbbek és jobban vigyáznak a lakásra

- mert eleve lányok laknak ott és nem akarnak férfit a lakóközösségbe


Nyilván vannak nagyon bulizós, minden héten házibulit rendező, hangoskodó diáklányok is, de ez a kisebbség. A fiúknál pedig pont, hogy ez a típus van többségben.

2015. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es helyesen gondolta.Én is adok ki szobákat,elsősorban lányoknak.Itt pénzről és a problémák megoldásáról van szó,nem szexualitásról.Tapasztalataim alapján,sokkal kevesebb a probléma a lányokkal.Vannak természetesen kivételek pro és kontra,viszont nyíltan öszintén a kiadás elött elmondom,írásban lerögzitem,mik az elvárások-szabályok.Ha nem tetszik,nem kell kivenni.Ha nincsenek ezek a minimális szabályok betartva-lapát.
2015. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!